افزایش اعتبار (شارژ) پنل نمایندگی دامنه ResellerArea

در این راهنمای آموزشی نحوه افزایش اعتبار (شارژ) پنل نمایندگی دامنه ResellerArea را بررسی خواهیم کرد. برای افزایش اعتبار در پنل نمایندگی دامنه ResellerArea، لازم است ضمن مطالعه راهنمای ” نحوه ورود به ناحیه کاربری در IRPOWER ” ابتدا نسبت به ورود به ناحیه کاربری خود اقدام نمایید. پس از ورود موفقیت امیز به ناحیه کاربری لازم است روند زیر را برای افزایش اعتبار به پنل نمایندگی دامنه دنبال نمایید:

۱: در مرحله اول لازم است مطابق با راهنمای  ” نحوه افزایش اعتبار ناحیه کاربری IRPOWER ”  مبلغ مورد نظر خود را به اعتبار ناحیه کاربری خود اضافه نمایید.

۲ : سپس از طریق ناحیه کاربری خود به بخش سرویس‌ها  مراجعه کرده و سرویس نمایندگی دامنه را انتخاب نمایید.

۳ : پس از ورود به صفحه مدیریت سرویس نمایندگی دامنه، در منوی سمت راست، گزینه شارژ سامانه نمایندگی را انتخاب نمایید. در این صفحه می‌توانید به مقدار مورد نیاز خود نسبت به انتقال اعتبار از ناحیه کاربری به پنل نمایندگی دامنه ResellerArea اقدام نمایید.

 

افزایش اعتبار به پنل نمایندگی دا

 

۴ : پس از انتقال اعتبار از حساب ناحیه کاربری خود به پنل نمایندگی دامنه میتوانید با مطالعه اموزش نحوه دسترسی به پنل نمایندگی دامنه ResellerArea وارد پنل نمایندگی دامنه خود شوید و از اعتبار موجود برای ثبت دامنه، تمدید دامنه و یا انتقال دامنه استفاده نمایید.