افزایش اعتبار پنل نمایندگی ثبت دامنه ریسلراریا

 

در این راهنمای آموزشی نحوه افزایش اعتبار (شارژ) پنل نمایندگی دامنه ResellerArea را بررسی خواهیم کرد. شما از این طریق می توانید پنل نمایندگی ثبت دامنه خود را در هر زمان و به صورت مستقیم شارژ نمایید تا در هر لحظه از شبانه روز قادر به ثبت، تمدید و انتقال دامنه مد نظر خود را داشته باشید. مراحل افرایش اعتبار پنل نمایندگی ثبت دامنه ریسلراریا به شرح زیر است:

 

مراحل افزایش اعتبار نمایندگی دامنه IRPOWER

برای افزایش اعتبار پنل نمایندگی ثبت دامنه خود در IRPOWER می توانید به روش زیر اقدام نمایید:

 

۱. در مرحله اول، وارد پنل کاربری IRPOWER خود شوید. می توانید از مقاله آموزشی زیر برای ورود به ناحیه کاربری خود استفاده کنید.

مقاله آموزشی: نحوه ورود به پنل کاربری IRPOWER

 

۲. از طریق زیر منو افزایش اعتبار، به میزان دلخواه اعتبار مورد نیاز خود را به پنل کاربری خود در IRPOWER اضافه کنید. می توانید از مقاله آموزشی زیر برای افزایش اعتبار ناحیه کاربری خود استفاده نمایید.

مقاله آموزشی: افزایش اعتبار پنل کاربری IRPOWER

 

افزایش اعتبار ناحیه کاربری IRPOWE

 

 

 

۳. پس از افزایش اعتبار ناحیه کاربری خود، کافی است از طریق منو سرویس ها > فهرست سرویس ها سرویس نمایندگی دامنه خود را انتخاب کنید و وارد مدیریت سرویس خود شوید.

 

 

 

۴. بر روی دکمه سامانه شارژ‌ نمایندگی کلیک کنید.

 

 

 

۵. از باکس مقدار شارژ، مبلغ مورد نظر خود را که تمایل دارید به پنل نمایندگی دامنه خود اضافه کنید، به تومان وارید کرده و سپس بر روی دکمه ثبت کلیک کنید تا پنل نمایندگی دامنه شما شارژ شود. در نظر داشته باشید در همین مرحله نیز میتوانید میزان اعتبار فعلی نمایندگی دامنه را مشاهده نمایید.

 

 

نکات مهم: 

در زمان وارد کردن مبلغ،‌ حتما به حداقل مبلغ واریزی یعنی ۲۰۰ هزار تومان خواهد بود.

در صورتی که هرگونه مشکل وجود داشت با ما از طریق تیکت در ارتباط باشید.

همچنین با مطالعه اموزش نحوه دسترسی به پنل نمایندگی دامنه ResellerArea وارد پنل نمایندگی ثبت دامنه خود شوید و از اعتبار موجود خود برای ثبت دامنه، تمدید دامنه و یا انتقال دامنه های ملی (IR) و بین المللی (COM, NET) خود استفاده نمایید.

در صورتی که هرگونه سوالی داشتید یا نیاز به مشاوه در خرید یا شارژ اعتبار نمایندگی دامنه خود داشتید، می توانید با ما در تماس باشید.

۴.۷/۵ - (۵۴ امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

لطفا علاوه بر متن نظر، نام و ایمیل خود را نیز وارد کنید. (ایمیل شما منتشر نخواهد شد)