افزایش اعتبار پنل نمایندگی ثبت دامنه ریسلراریا

در این راهنمای آموزشی نحوه افزایش اعتبار (شارژ) پنل نمایندگی دامنه ResellerArea را بررسی خواهیم کرد. شما از این طریق می توانید پنل نمایندگی ثبت دامنه خود را در هر زمان و به صورت مستقیم شارژ نمایید تا در هر لحظه از شبانه روز قادر به ثبت، تمدید و انتقال دامنه مد نظر خود را داشته باشید. مراحل افرایش اعتبار پنل نمایندگی ثبت دامنه ریسلراریا به شرح زیر است:

 

۱. در مرحله اول، وارد پنل کاربری نمایندگی دامنه خود از طریق آموزش نحوه دسترسی به پنل ResellerArea شوید.

۲. در منو سمت چپ پنل نمایندگی دامنه شما، گزینه ای به نام Billing وجود دارد که با کلیک بر روی آن، بر روی Add Credit کلیک نمایید.

 

افزایش اعتبار پنل نمایندگی ثبت دامنه ریسلراریا

آموزش نحوه شارژ پنل نمایندگی ثبت دامنه ریسلراریا به صورت مستقیم

 

 

۳. پس از ورود به صفحه افزایش اعتبار، طبق تصویر زیر مبلغ مد نظر خود را جهت افزایش اعتبار به پنل نمایندگی دامنه را بر حسب تومان وارد کرده و سپس روی دکمه Add Funds کلیک کنید:

 

افزایش اعتبار پنل نمایندگی دامنه

نکته:  در زمان وارد کردن مبلغ،‌ حتما به حداقل مبلغ واریزی یعنی ۵۰ هزار تومان و حداکثر مبلغ واریزی ۱۰ میلیون تومان و حداکثر اعتبار نمایندگی در لحظه یعنی ۲۰ میلیون تومان دقت فرمایید.

 

 

۴. طبق تصویر زیر، شما در حال انتقال به صفحه درگاه بانکی هستید، لطفا منتظر بمانید تا وارد صفحه بانک شوید. در صورتی که هرگونه مشکل وجود داشت با ما از طریق تیکت در ارتباط باشید:

 

افزایش اعتبار پنل نمایندگی دامنه

 

 

۵. پس از تکمیل پرداخت، به صفحه زیر هدایت می شوید که (همانند تصویر زیر) وضعیت فاکتور روی Paid قرار خواهد گرفت. پس از مشاهده این صفحه، اعتبار نمایندگی دامنه شما به میزان اشاره شده افزایش داده شده است.

 

افزایش اعتبار پنل نمایندگی دامنه

 

همچنین با مطالعه اموزش نحوه دسترسی به پنل نمایندگی دامنه ResellerArea وارد پنل نمایندگی ثبت دامنه خود شوید و از اعتبار موجود خود برای ثبت دامنه، تمدید دامنه و یا انتقال دامنه های ملی (IR) و بین المللی (COM, NET) خود استفاده نمایید.

 

در صورتی که هرگونه سوالی داشتید یا نیاز به مشاوه در خرید یا شارژ اعتبار نمایندگی دامنه خود داشتید، می توانید با ما در تماس باشید.

4.7/5 - (52 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

لطفا علاوه بر متن نظر، نام و ایمیل خود را نیز وارد کنید. (ایمیل شما منتشر نخواهد شد)