با خدمات لایسنس آشنا شوید ...

ما مجموعه کاملی از لایسنس‌های مورد نیاز در زمینه میزبانی وب را گرد هم آورده ایم تا به سادگی بتوانید از نسخه قانونی بهترین نرم‌افزارهای مرتبط با میزبانی وب استفاده کنید. لایسنس های قابل ارائه شامل محبوب‌ترین پنل‌های مدیریت هاست مانند cPanel، سیستم عامل‌ تخصصی میزبانی وب CloudLinux، وب سرور قدرتمند LiteSpeed و … می‌باشد.

لایسنس‌های نرم‌افزاری میزبانی وب

لایسنس cPanel

سی پنل، محبوبترین کنترل پنل تجاری جهت مدیریت میزبانی وب بر بستر لینوکس است که دارای امکانات فراوان و رابط کاربری بسیار کارآمد است.

از جمله امکاناتی که سی پنل در اختیار کاربران قرار میدهد میتوان به امکانات کامل مدیرت میزبانی وب بر بستر لینوکس، مدیریت فایل (File Manager) قدرتمند، امکان ارائه نسخه‌های متعدد PHP، امکانات کامل مدیریت پست الکترونیکی، و مدیریت بک آپ اشاره کرد.

کنترل پنل سی پنل اساسا برای شرکت‌های میزبانی وب طراحی شده است. این پنل امکاناتی مدیریتی فراوانی از جمله امکان ارائه نمایندگی فروش میزبانی وب، مدیریت پیکربندی سرور، ابزارهای متعدد نظارت و … را میسر کرده است.

در ادامه می توانید بسته به نیاز خود در استفاده از کنترل پنل سی پنل، می توانید یکی از دو گزینه سرور مجازی و اختصاصی را بر حسب تعداد اکانت های قابل میزبانی خود انتخاب نمایید. در نظر داشته باشید تمامی لایسنس های سیپنل ارایه شده به صورت قانونی توسط سی پنل صادر خواهند شد و قابل پیگیری خواهند بود.

عنوان هزینه
لایسنس سی پنل سرور مجازی - ۵ اکانت و بیشتر شروع از
۱,۶۹۸,۰۰۰ تومان
ماهیانه
خرید
لایسنس سی پنل سرور اختصاصی - ۱۰۰ اکانت و بیشتر شروع از
۴,۱۴۲,۰۰۰ تومان
ماهیانه
خرید
لایسنس cPanel
به علت تحریم ایران توسط شرکت cPanel امکان استفاده از لایسنس‌های این شرکت بر روی سرورهای ایران و یا سرورهای که دامنه ملی به عنوان hostname آنها تنظیم شده باشد وجود ندارد.

لایسنس DirectAdmin

دایرکت ادمین یکی از کنترل پنل‌های محبوب مدیریت میزبانی وب بر بستر لینوکس است که بخاطر سادگی رابط کاربری و قیمت مقرون بصرفه طرفداران زیادی دارد.

از جمله امکاناتی که دایرکت ادمین در اختیار کاربران قرار میدهد میتوان به امکانات متنوع مدیریت میزبانی وب لینوکس، مدیریت فایل، پست الکترونیکی و … اشاره کرد.

کنترل پنل دایرک ادمین دارای امکاناتی مدیریتی نظر امکان ارائه دسترسی نمایندگی فروش، مدیریت بک آپ و … است که این پنل را به عنوان راهکاری مناسب جهت رفع نیازهای کاربران در سطوح مختلف بدل کرده است.

عنوان هزینه
DirectAdmin License - Personal
۱۷۰,۰۰۰ تومان
ماهیانه
خرید
لایسنس DirectAdmin
به علت ماهیت کانادایی شرکت دایرکت ادمین و عدم تحریم ایران، این کنترل پنل مناسب استفاده بر روی سرورهای ایران است.

لایسنس CloudLinux

سیستم عامل کلود لینوکس با هدف پیاده سازی و مراقبت از پایداری سرور در میزبانی وب به بازار وارد شد. کلود لینوکس با ارائه نوآوری هایی مانند LVE جهت محدود سازی منابع مصرفی هر وب‌سایت، CageFS جهت بهبود امنیت و ثبات در تلاش میکند تا پایداری و امنیت سرور را ارتقا بخشد.

این سیستم عامل با تمامی کنترل پنل‌های معروف و محبوب میزبانی وب از جمله سی‌پنل، دایرکت ادمین و پلسک سازگار است و امکان فروش منابع سرور را به شکل بهتری امکان پذیر می‌کند.

این سیستم عامل دارای رابط کاربری جهت مدیریت و نظارت هرچه بهتر است که امکان مدیریت منابع مصرفی را به سادگی میسر می‌کند.

عنوان هزینه
CloudLinux License
۱,۱۰۱,۰۰۰ تومان
ماهیانه
خرید
لایسنس CloudLinux
به علت تحریم ایران توسط شرکت CloudLinux امکان استفاده از لایسنس‌های این شرکت بر روی سرورهای ایران و یا سرورهای که دامنه ملی به عنوان hostname آنها تنظیم شده باشد وجود ندارد.

لایسنس Litespeed

لایت اسپید بی شک یکی از بهترین و معروفترین وب سرورهای موجود در جهان است. لایت اسپید وب سروری است که بر پایه عملکرد و سرعت بالا طراحی شده است و به راحتی میتواند جایگزین وبسرور آپاچی شود.

بررسی‌ها نشان می‌دهد در صورت پیکربندی مناسب این وب سرور، میتواند ظرفیت سرور را ۲ برابر بیشتر از حالتی که سرور از آپاچی استفاده می‌کند افزایش دهد.

وب سرور لایت اسپید با ماژول‌های رایج و پر کاربرد آپاچی مانند mod_rewrite و mod_security سازگار بوده و به خوبی با کنترل پنل‌های محبوب سازگار است.

عنوان هزینه
LiteSpeed Site Owner
۷۶۱,۰۰۰ تومان
ماهیانه
خرید
LiteSpeed Site Owner Plus
۱,۲۷۱,۰۰۰ تومان
ماهیانه
خرید
لایسنس Litespeed
به علت آمریکایی بودن شرکت Litespeed استفاده از لایسنس‌های این شرکت بر روی سرورهای ایران توصیه نمی‌شود با این حال در این لحظه محدودیتی از این بابت وجود ندارد.

سوالات رایج خدمات لایسنس‌های نرم‌افزاری میزبانی وب

آیا لایسنس‌ها قانونی هستند؟

تمامی لایسنس‌ها قانون هستند و از شرکت ارائه دهنده اصلی صادر می‌شود.

آیا امکان استفاده از لایسنس سی‌پنل روی سرور ایران وجود دارد؟

به علت تحریم ایران توسط شرکت cPanel امکان استفاده از لایسنس‌های این شرکت بر روی سرور با IP ایران و یا Hostname دارای نام‌دامنه .ir امکان پذیر نیست و باعث مسدود شدن لایسنس می‌گردد.

آیا امکان استفاده از لایسنس کلود لینوکس روی سرور ایران وجود دارد؟

به علت تحریم ایران توسط شرکت CloudLinux امکان استفاده از لایسنس‌های این شرکت بر روی سرور با IP ایران و یا Hostname دارای نام‌دامنه .ir امکان پذیر نیست و باعث مسدود شدن لایسنس می‌گردد.

آیا امکان استفاده از لایسنس لایت اسپید روی سرور ایران وجود دارد؟

به علت آمریکایی بودن شرکت Litespeed استفاده از لایسنس‌های این شرکت بر روی سرورهای ایران توصیه نمی‌شود با این حال در این لحظه محدودیتی از این بابت وجود ندارد.

آیا امکان تغییر IP لایسنس‌ها وجود دارد؟

هر یک از محصولات دارای محدودیت‌هایی جهت تغییر IP هستند. جهت کسب اطلاعات بیشتر لطفا با بخش فنی مکاتبه کنید.

آیا امکان خرید چند لایسنس برای یک IP وجود دارد؟

امکان خرید محصولات مختلف برای یک IP مقدور است، اما از یک نوع محصول (مانند لایسنس سی‌پل) نمی‌توان چند لایسنس برای یک IP خریداری کرد.

به راهنمایی بیشتری نیاز دارید؟

با ما تماس بگیرید: ۱۰۰۰-۴۷۶۲ (۰۲۱)
مشتاق شنیدن صدای شما هستیم!

به توضیح بیشتری نیاز دارید؟

مرکز آموزش با صدها آموزش کامل و تصویری در خدمت شماست!