با سرور مجازی ابری ایران آشنا شوید ...

با خرید سرورهای مجازی ابری لینوکس و ویندوز ایران IRPOWER با استفاده از منابع اختصاصی سرور و همچنین دیسک های پرسرعت تمام SSD واقع شده در بهترین دیتاسنترهای ایران، قدرت، سرعت و کیفیت را تجربه کنید! با توجه به قرارگیری نودهای اصلی سرورهای مجازی در ایران، حتی در صورت قطعی اینترنت، باز هم دسترسی به سرور مجازی ایران وجود خواهد داشت. با استفاده از سرور های ابری ایران ما می توانید تمامی نیاز خود را در جهت میزبانی از وب سایت های خود یا راه اندازی و استفاده از نرم افزارهای اختصاصی خود بر روی سیستم عامل های لینوکس و ویندوز برطرف سازید. استفاده از زیرساخت ابری این امکان را به شما خواهد داد تا ضمن خرید سرور مجازی ایران خود با منابع مورد نیاز، از پایداری بالای ۹۹.۹ درصدی سرور استفاده نمایید. جهت خرید سرور مجازی ایران خود با منابع دلخواه، کافی است در ماشین حساب زیر، منابع مورد نیاز خود را وارد نمایید و وارد مراحل سفارش شوید.

خرید سرور مجازی ابری لینوکس ایران خرید سرور مجازی ابری ویندوز ایران

سرور مجازی ایران

ویژگی‌های سرور مجازی ابری

منابع دلخواه

سفارش سرور مجازی بر اساس منابع مورد نیاز شما

ارتقا منابع

امکان تغییر و ارتقا منابع سرور مجازی بعد از خرید

دسترسی کنسول

ارائه دسترسی VNC جهت مدیریت سرور مجازی

پنل مدیریت قدرتمند

امکانات کامل پنل مدیریت سرور جهت حداکثر کردن کارایی

میزبانی در ایران

میزبانی در بهترین و بروز ترین دیتاسنترهای ایران

تحویل خودکار

راه اندازی سرور مجازی به صورت خودکار در هر ساعتی از شبانه روز

هاردهای SSD

میزبانی بر بستر سریع درایوهای ذخیره سازی

مجازی ساز KVM

تخصیص اختصاصی منابع با مجازی ساز Hypervisor

ماشین حساب


(برای مشاهده ستون‌های جدول آن را به راست بکشید)

ویژگی مقدار
پردازنده - CPU (vCore)
میزان حافظه - RAM DDR3 (GB)
فضا پرسرعت - Full SSD (GB)
ترافیک ماهیانه - Traffic (GB)
تعداد IP
سیستم عامل ویندوز / لینوکس
مبلغ ماهیانه - تومان
سفارش سرور

در سرورهای مجازی ابری به هر اندازه که نیاز دارید، منابع سفارش دهید و در هزینه خود صرفه جویی کنید!

ویژگی‌های سرور ابری ایران در یک نگاه

تحویل خودکار

هاردهای پرسرعت SSD

حافظه RAM DDR3

مجازی ساز KVM

میزبانی در ایران

پنل مدیریت قدرتمند سرور مجازی

پورت اتصال ۱ گیگابیت (Uplink)

سطح دسترسی ۹۹٫۹%

rDNS اختصاصی

امکان انتخاب سیستم عامل لینوکس و ویندوز

افزونه‌های قابل خرید سرور مجازی لینوکس

لایسنس DirectAdmin

(VPS Edition)
۱۷۰,۰۰۰ تومان/ماهیانه

مدیریت کامل

(دوره‌ای)
۲۰۰,۰۰۰ تومان/ماهیانه

مدیریت ساعتی

(یک ساعت)
۲۲۰,۰۰۰ تومان/ساعت

آشنایی با ویژگی‌های سرور مجازی ایران

سرور مجازی ایران با منابع دلخواه

با خرید سرور مجازی IRPOWER بر بستر ابری این امکان در اختیار شماست تا بتوانید سرور مجازی ابری خود را بسته به نیاز خود طراحی و منابع مورد نیاز خود را دریافت نمایید! با استفاده از این قابلیت ضمن بهره مندی از سرور با منابع دلخواه، دیگر هزینه اضافی بابت خرید منابع اضافی نخواهید پرداخت و هزینه های تمام شده خود را برای خرید سرور مجازی کاهش دهید! برای خرید سرور مجازی ابری ایران با منابع دلخواه و مشاهده هزینه آن کافی است از ماشین حساب استفاده کنید.

ارتقا سرور مجازی ایران در هر زمان

با توجه به استفاده از زیرساخت ابری بر روی خدمات سرور مجازی ایران IRPOWER، امکان ارتقا منابع سخت افزاری مانند حافظه رم، پردازنده و فضا بعد از خرید سرور مجازی ابری لینوکس و ویندوز ایران وجود خواهد داشت. تنها کافی است انتخاب کنید به چه منابعی برای ارتقا نیاز دارید تا در کمترین زمان ممکن، سرویس شما ارتقا یابد! امکان ارتقا منابع بر حسب منابع مورد نیاز باعث کاهش هزینه های تمام شده سرویس و در نهایت صرفه جویی اقتصادی مناسبی را برای شما به همراه خواهد داشت.

کنترل پنل مدیریتی قدرتمند سرور مجازی

با خرید سرور مجازی ایران، کنترل پنل مدیریتی قدرتمند و کارآمدی ارایه خواهد شد تا بتوانید به راحتی به کنسول سرور جهت مدیریت سرور مجازی و انجام عملیاتی همچون راه اندازی مجدد (Reboot)، فعال سازی حالت نجات (Rescue Mode) و … دسترسی پیدا کنید. کار با پنل مدیریتی سرور مجازی ایران بسیار آسان است و به راحتی و با انجام چند کلیک می توانید مدیریت سرور مجازی خود را انجام دهید.

میزبانی VPS ها در بهترین دیتاسنترهای ایران

تمامی سرورهای میزبان سرور مجازی ابری لینوکس و ویندوز ایران IRPOWER در بروزترین و بهترین دیتاسنترهای ایران با بهره گیری از پورت های مناسب، فایروال های قدرتمند و تجهیزات بروز میزبانی می شوند که منجر به حداکثر شدن سرعت اتصال و پایداری شبکه و همچنین امنیت بالا خواهد شد.

 

راه اندازی خودکار و فوری سرور مجازی

پس از خرید سرور مجازی ایران، تنها چند دقیقه زمان لازم است تا VPS‌ مورد نظر ایجاد و سیستم عامل انتخابی شما به صورت خودکار نصب شود! با خیالی آسوده سفارش خود را به ثبت رسانید تا در کمترین زمان ممکن VPS شما ایجاد و مشخصات آن برای شما ارسال شود.

VPS ایران پرسرعت با SSD

نوع هارد دیسک یکی از مهمترین عوامل موثر در سرعت سرورهای مجازی است. با پیشرفت تکنولوژی و بهره‌گیری از هاردهای SSD جهت میزبانی اطلاعات، دیگر خبری از حرکت های مکانیکی دیسک های ساتا جهت خواندن و نوشتن اطلاعات نیست و همین موضوع باعث افزایش سرعت خواندن/نوشتن اطلاعات دیسک را تا ۴ برابر دیسک های ساتا فراهم آورده است. این افزایش سرعت در خواندن/نوشتن اطلاعات، تاثیر بسیار زیادی در سرعت سرورهای مجازی ابری ایران خواهد گذاشت که در نتیجه شاهد چشمگیر سرعت به نسبت سرورهای مجازی با دیسک ساتا خواهیم بود.

ایجاد سرور اختصاصی با مجازی ساز KVM

KVM یک Hypervisor قدرتمند است که توسط آن میتوان مجازی سازی را بر روی نودهای قدرتمند به منظور ارایه خدمات سرور مجازی پیاده سازی کرد. مجازی ساز KVM به علت تخصیص اختصاصی منابعی چون حافظه رم و فضا به سرورها، پایداری و امنیت در سطح بالایی قرار می‌گیرد. VPS ها با استفاده از منابع اختصاصی، تبدیل به سرور مجازی اختصاصی (یا VDS) می شوند که می توانند مانند سرور اختصاصی با منابع محدودی استفاده کرد. تمامی منابع سرور مجازی ابری ایران IRPOWER به صورت تماما اختصاصی در نظر گرفته شده است تا باعث عملکرد و بازدهی حداکثری در خرید VPS ایران شما شود.

سوالات پر تکرار پیرامون سرور مجازی ابری ایران

سرور مجازی ابری چیست؟

سرور مجازی یا VPS (Virtual Private Server) خدماتی است که به منظور میزبانی وب سایت ها و یا برنامه های نرم افزاری استفاده می شود. در واقع VPS ها منابع سخت افزاری تفکیک شده ای از سرور بزرگ تر هستند که به صورت اختصاصی در اختیار کاربر قرار میگیرد تا بتواند در مقیاس کوچکتری از سرور اختصاصی، بتواند به سرور مدنظر خود دسترسی داشته باشد و وب سایت و یا برنامه های مورد نظر خود را مدیریت کند. بسته به نوع مجازی ساز مورد استفاده در سرور اصلی،‌ منابع تخصیص داده شده به سرور مجازی،‌ می تواند اختصاصی و یا اشتراکی باشد که از این حیث در قیمت گذاری و کیفیت و سرعت سرویس تاثیر بسیار زیادی خواهد داشت. لازم به ذکر است سرویس های سرور مجازی ابری ایران IRPOWER از منابع اختصاصی برخوردار هستند.

آیا با خرید سرور مجازی دسترسی root/Administrator دریافت می‌کنم؟

بله شما دسترسی کامل به روت سرور مجازی خود خواهید داشت و مدیریت آن کاملا بر عهده شما خواهد بود. در صورتی که تمایل داشته باشید مدیریت سرور مجازی خود را به ما واگذار کنید، کافی است در هنگام سفارش، مدیریت سرور مجازی کامل را انتخاب نمایید.

چه تعداد وب‌سایت می‌توانم روی سرور مجازی خود میزبانی کنم؟

در صورت استفاده از سرور مجازی ابری ایران برای میزبانی از وب سایت ها، هیچ محدودیتی از جانب ما بر روی این سرویس ایجاد نشده است. تصمیم این موضوع با شماست که تمایل دارید چه تعداد وب سایتی را بر روی سرور مجازی مورد نظر خود میزبانی کنید.

آیا محدودیتی در تعداد ارسال/دریافت ایمیل از سرور مجازی ایران وجود دارد؟

خیر، در صورتی که تمایل داشته باشید از سرور مجازی ابری ایران برای هاستینگ و یا میل سرور استفاده کنید، هیچ محدودیتی در تعداد ارسال و دریافت ایمیل از جانب ما ایجاد نشده است. با این حال لازم است نهایت دقت را در ارسال ایمیل های خود داشته باشید تا از ارسال اسپم جلوگیری به عمل آورید. در صورت دریافت گزارش اسپم، تمامی مسئولیت ها و عواقب ناشی از این موضوع به عهده استفاده کننده خواهد بود و ایشان بایستی نسبت به جبران خسارات احتمالی، اقدام نمایند.

تفاوت سرور مجازی و سرور اختصاصی در چیست؟

یکی از اصلی ترین تفاوت های اصلی بین خدمات سرور های مجازی و سرور های اختصاصی در منابع ارایه شده آن هاست. در واقع سرورهای اختصاصی معمولا از منابع سخت افزاری بالایی به نسبت سرورهای مجازی برخوردار هستند. سرورهای مجازی بر روی سرورهای اختصاصی قدرتمندی ایجاد می شوند و از منابع آنها در مقیاس کوچک استفاده خواهند کرد تا بتوانند به کاربرانی که تمایل به تهیه سرورهای قدرتمند با قیمت های بالا ندارند کمک کنند. از دیگر تفاوت های سرورهای مجازی و سرورهای اختصاصی میتوان به مقیاس پذیری آنها اشاره کرد که سرورهای اختصاصی در صورت نیاز به ارتقا، ممکن است دیگر این امکان برای آن فراهم نباشد یا در صورت فراهم بودن این موضوع، با خاموشی طولانی مدت سرور و با هزینه بالا همراه باشد در مقابل سرورهای مجازی با مقیاس پذیری ارزان، سریع می تواند از آن پیشی بگیرد.

آیا امکان ارتقا/تنزل سرویس بعد از خرید وجود دارد؟

به صورت کلی امکان ارتقا منابع سخت افزاری سرور مجازی ابری ایران وجود دارد اما بهتر است قبل از ارتقا ما را از میزان ارتقا سرور مطلع سازید. امکان تنزل سرویس برای حافظه رم و پردازنده سرور وجود خواهد داشت اما برای دیسک سرور، به دلایل فنی امکان تنزل سرویس وجود نخواهد داشت.

آیا امکان فسخ سرور مجازی ابری ایران بعد از خرید وجود دارد؟

این موضوع با شرایط خاص تنها برای سه روز ابتدایی خرید سرور مجازی ابری ایران وجود خواهد داشت.

آیا محدودیتی در نسبت ترافیک مصرفی (دانلود به آپلود) در سرور ها وجود دارد؟

رعایت حداقل ضریب مصرف ترافیک یک (Download) به شش (Upload) در تمامی سرور های ارائه شده الزامی می باشد و در صورت عدم رعایت نسبت ترافیک اعلام شده، احتمال مسدود شدن سرور از سمت دیتاسنتر وجود دارد. (این موارد شامل هر گونه ایجاد واسط برای انتقال ترافیک یا CDN، ایجاد هرگونه Tunnel و موارد مشابه می باشد.)

آیا در صورت خرید سرور مجازی ابری ایران سایت من را منتقل می‌کنید؟

سرویس انتقال اطلاعات وب سایت از سرورهای دیگر به سرور مجازی خریداری شده، با دریافت هزینه قابل انجام خواهد بود. برای این منظور می توانید با ما در تماس باشید.

به راهنمایی بیشتری نیاز دارید؟

با ما تماس بگیرید: ۱۰۰۰-۴۷۶۲ (۰۲۱)
مشتاق شنیدن صدای شما هستیم!

به توضیح بیشتری نیاز دارید؟

مرکز آموزش با صدها آموزش کامل و تصویری در خدمت شماست!