با خدمات سرور اختصاصی آشنا شوید ...

با خرید سرور اختصاصی ایران و سرور اختصاصی آلمان IRPOWER می توانید به منابع، دسترسی و امنیت مورد نیاز خود جهت میزبانی وب سایت های پرمصرف، اجرای نرم افزارهای تحت وب و یا هر نیاز دیگری که نیاز به خرید سرور اختصاصی دارد، دست یابید. سرور های اختصاصی IRPOWER در بهترین مراکز داده (دیتاسنتر) ایران و اروپا با بهره مندی از سخت افزارهای بروز و قدرتمند، پورت های گیگابیتی، پینگ تایم های مناسب، فایروال های قدرتمند زیر نظر مدیران مجرب سرور راه حلی مناسب جهت تمامی نیازمندی‌های حرفه‌ای شما از جمله سرورهای میزبانی وب (هاستینگ)، میل سرور، گیمینگ، اجرای نرم افزارهای اختصاصی و غیره خواهد بود.

 

سرور اختصاصی ایران و آلمان

خرید سرور های اختصاصی ایران IRPOWER در بهترین دیتاسنترهای ایران بر روی پورت های گیگابیتی، پینگ تایم عالی، سخت افزارهای بروز و قدرتمند، مانیتورینگ دائمی، زیر نظر مدیران سرور با تجربه، امکان دریافت بالاترین سرعت در دسترسی به اطلاعات (چندین برابر بیشتر از سرورهای اختصاصی خارج از ایران) را برای شما و مخاطبان سرور ایجاد خواهد کرد. همچنین با توجه به میزبانی سرور در دیتاسنترهای معتبر ایرانی، قطعی و عدم دسترسی به سرور را در زمان های قطعی اینترنت بین المللی را تجربه نخواهید کرد. به علاوه استفاده از سرورهای اختصاصی ایران این امکان را به مخاطبان شما خواهد داد تا بتوانند از ترافیک نیم بها در هنگام استفاده از خدمات سرور اختصاصی ایران استفاده نمایند.

پردازنده حافظه (RAM) هارد هزینه ماهیانه (تومان)
Intel Xeon X5650
Core: ۶ | Thread: ۱۲
۱۶ GB ECC ۲ x ۱ TB HDD ۳,۲۷۹,۰۰۰ سفارش
۲ x Intel Xeon X5650
Core: ۱۲ | Thread: ۲۴
۲۴ GB ECC ۲ x ۹۰۰ GB SAS ۳,۶۷۵,۰۰۰ سفارش
۲ x Intel® Xeon® E5-2620 v2
Core: ۱۲ | Thread: ۲۴
۳۲ GB ECC ۲ x ۹۰۰ GB SAS ۳,۹۶۹,۰۰۰ سفارش
۲ x Intel® Xeon® E5-2620 v2
Core: ۱۲ | Thread: ۲۴
۶۴ GB ECC ۲ x ۵۱۲ GB SSD ۴,۸۰۲,۵۰۰ سفارش
۲ x Intel® Xeon® E5-2650 v3
Core: ۱۶ | Thread: ۳۲
۶۴ GB ECC ۲ x 1 TB SSD ۶,۰۳۷,۵۰۰ سفارش
۲ x Intel® Xeon® E5-2680 v4
Core: ۱۶ | Thread: ۳۲
۱۲۸ GB ECC ۲ x 1 TB NVMe ۷,۵۴۷,۵۰۰ سفارش
۲ x Intel® Xeon® Gold 5220R
Core: ۴۸ | Thread: ۹۶
۲۵۶ GB ECC ۲ x 1 TB NVMe ۲۸,۳۳۶,۰۰۰ سفارش

(برای مشاهده ستون‌های جدول آن را به راست بکشید)

ویژگی‌های سرور اختصاصی ایران

یک عدد IPv4 ترافیک ماهیانه نامحدود (ضریب ۱ به ۶)
پورت شبکه 1G (قابل ارتقا به 10G) ارائه دسترسی کامل جهت مدیریت سرور
امکان ارائه دسترسی iLO اتصال به شبکه ملی اینترنت ایران
امکان ارائه IP اضافه امکان ثبت IP سرور در سامانه تعرفه ترجیحی نیم بها ترافیک
در حال حاضر هزینه راه اندازی سرور ۵۰۰,۰۰۰ تومان رایگان است.
رعایت حداقل ضریب مصرف ترافیک یک (Download) به شش (Upload) در تمامی سرور های ارائه شده الزامی می باشد.
استفاده از سرور های ارائه شده جهت ایجاد هر گونه واسط برای انتقال ترافیک یا CDN، ایجاد هرگونه Tunnel، پروکسی، VPN و موارد مشابه مجاز نمی باشد.
ثبت سفارش سرور به منزله تحویل قطعی سرور نیست و بعد از استعلام موجودی سرور مورد نظر قطعی خواهد شد.
منابع مورد نیاز شما در بسته‌های بالا وجود ندارد؟ جهت دریافت بسته پیشنهادی با پشتیبانی ارتباط برقرار کنید!

با خرید سرور های اختصاصی آلمان IRPOWER در بهترین دیتاسنترهای اروپا، از بروزترین و قوی ترین سخت افزارهای روز در کنار پهنای باندهای بسیار بالا این امکان را به شما خواهد داد تا بتوانید از با استانداردهای روز دنیا خدمات سرور اختصاصی خود را دریافت نمایید. استفاده از سرورهای برند دنیا، پینگ تایم عالی از ایران، امنیت بالا، استفاده از فایروال های بروز و قدرتمند، ترافیک های بالا، مانیتورینگ دائمی، قیمت های مناسب زیر نظر مدیران سرور با تجربه IRPOWER کیفیت بی نظیری را در زمان استفاده از خدمات سرور اختصاصی آلمان تجربه خواهید کرد.

 

پردازنده حافظه (RAM) هارد هزینه ماهیانه
Intel® Core™ i7-6700
Core: ۴ | Thread: ۸
۶۴ GB DDR4 ۲ x ۵۱۲ GB SSD یا ۲ x ۴ TB HDD ۴,۴۴۸,۷۵۰ سفارش
AMD Ryzen™ 7 3700X
Core: ۸ | Thread: ۱۶
۶۴ GB DDR4 ECC ۲ x ۱ TB NVMe ۶,۷۳۰,۰۰۰ سفارش
Intel® Core™ i9-9900K
Core: ۸ | Thread: ۱۶
۱۲۸ GB DDR4 ۲ x ۱ TB SSD یا ۲ x ۸ TB HDD ۷,۸۷۰,۰۰۰ سفارش
AMD Ryzen™ 9 5950X
Core: ۱۶ | Thread: ۳۲
۱۲۸ GB DDR4 ECC ۲ x ۳.۸۴ TB NVMe ۱۱,۲۹۲,۵۰۰ سفارش

(برای مشاهده ستون‌های جدول آن را به راست بکشید)

ویژگی‌های سرور اختصاصی اروپا

یک عدد IPv4 ترافیک ماهیانه نامحدود
پورت شبکه 1G ارائه دسترسی کامل جهت مدیریت سرور
امکان ارائه Rescue mode برخورداری از DDoS protection دیتاسنتر
امکان ارائه IPv4 اضافه امکان ارائه IPv6 subnet (/64)
سرورها دارای هزینه راه اندازی می‌باشند که در زمان سفارش به صورت خودکار محاسبه و به صورت حساب اضافه خواهد شد.
ثبت سفارش سرور به منزله تحویل قطعی سرور نیست و بعد از استعلام موجودی سرور مورد نظر قطعی خواهد شد.
منابع مورد نیاز شما در بسته‌های بالا وجود ندارد؟ جهت دریافت بسته پیشنهادی با پشتیبانی ارتباط برقرار کنید!

سوالات پر تکرار پیرامون سرور اختصاصی

مدت زمان تحویل سرور اختصاصی خریداری شده چند روز است؟

تحویل سرور اختصاصی سفارش داده شده بسته به نوع سرور اختصاصی و موقعیت آن (سرور اختصاصی ایران یا سرور اختصاصی آلمان) ممکن است تا ۶ روز کاری زمان نیاز داشته باشد. در نظر داشته باشید ثبت سفارش سرورهای اختصاصی از این طریق، ضمانتی جهت ارایه آن خدمات با شرایط ذکر شده نخواهد بود و نیاز است پس از قطعی شدن سفارش، امکانسنجی ارایه سرور اختصاصی سفارش داده شده بررسی و نتیجه تقدیم حضورتان گردد. به همین دلیل در صورت عدم امکان ارایه خدمات و عدم تمایل شما مبنی بر تهیه سرور اختصاصی پیشنهادی جدید، کلیه هزینه سفارش داده شده عودت داده خواهد شد.

آیا با خرید سرور اختصاصی ایران و سرور اختصاصی آلمان چه دسترسی هایی دریافت می‌کنم؟

تنها با خرید سرور اختصاصی ایران و یا سرور اختصاصی آلمان شما دسترسی کاملی به سرور اختصاصی با دسترسی های root/Administrator خود خواهید داشت. در واقع بالاترین دسترسی ممکن به سرور اختصاصی خریداری شده خود خواهید داشت و امکان مدیریت سرور و نصب یا ایجاد هر تغییری در آن در اختیار شما قرار خواهد گرفت.

آیا محدودیتی در تعداد ایمیل دریافتی و ارسالی از سرور اختصاصی شما وجود دارد؟

خیر هیچ محدودیتی در ارسال و یا دریافت ایمیل بر روی خدمات سرور اختصاصی از جانب ما ایجاد نشده است. با این حال در صورت ارسال اسپم و دریافت گزارش اسپم از دیتاسنتر، احتمال انسداد خدمات سرور اختصاصی شما وجود دارد.

آیا امکان فسخ سرویس بعد از خرید سرور اختصاصی وجود دارد؟

با توجه به اینکه سرور اختصاصی با مشخصات و تجهیزات مشخصی ارایه می شوند و ارایه این خدمات در نهایت هزینه های زیادی را برای شرکت به همراه دارد، امکان کنسلی سرورهای اختصاصی در تمامی موقعیت های ذکر شده در بالا پس از نهایی شدن سفارش تا پایان دوره مالی سفارش داده شده امکانپذیر نخواهد بود. در نتیجه توصیه می شود قبل از ثبت سفارش سرور اختصاصی مورد نظر خود نسبت به بررسی جوانب سفارش خود اقدام فرمایید.

آیا در صورت خرید سرور اختصاصی ایران سایت من را منتقل می‌کنید؟

انتقال وب سایت شما در خدمات سرور اختصاصی ایران یا آلمان با دریافت سرویس مدیریت سرور امکانپذیر خواهد بود. در این سرویس علاوه بر انتقال وب سایت، نصب و راه اندازی سرور اختصاصی، تامین امنیت سرور اختصاصی، بک آپ گیری و کلیه خدمات و تنظیمات درخواستی شما قابل اجرا خواهد بود. در نظر داشته باشید در صورت تمایل به میزبانی وب سایت خود بر روی سرور اختصاصی خریداری شده، نیاز به خرید کنترل پنل و لایسنس های نرم افزاری دیگری نیز خواهید بود که همکاران ما بعد از دریافت نیازمندی های شما، پیش نیاز های لازم را تقدیم حضورتان خواهند کرد. این موضوع در خرید سرور اختصاصی لینوکس یا سرور اختصاصی ویندوز در هر دو موقعیت مکانی ایران یا آلمان صادق خواهد بود.

سرور اختصاصی ارایه شده در چه دیتاسنتری میزبانی می‌شوند؟

سرورهای اختصاصی اروپا در دیتاسنترهای معتبر Hetzner و OVH و همچنین سرورهای اختصاصی ایران در دیتاسنترهای آسیاتک، فناوا و چند دیتاسنتر مطرح کشور با توجه به ظرفیت های خالی آنها میزبانی می شوند. در صورتی که در خرید سرور اختصاصی خود در ایران یا آلمان نیاز به انتخاب دیتاسنتر خاصی دارید، کافی است قبل از تکمیل خرید با بخش فروش و مالی در ارتباط باشید.

آیا امکان تغییر در مشخصات سخت افزار سرور اختصاصی بعد از خرید وجود دارد؟

با توجه به ماهیت سرویس های سرور اختصاصی و برخی ملاحضات سخت افزاری و فنی، ممکن است امکان ارتقا برای بعضی از سرورهای اختصاصی ارایه شده پس از خرید وجود نداشته باشد. از این رو توصیه می شود از همان ابتدا منابع مورد نیاز سرور اختصاصی خود را با در نظر گرفتن منابع سخت افزاری آزاد کافی، محاسبه کرده و سپس اقدام به سفارش سرور اختصاصی مورد نیاز خود کنید. در نظر داشته باشید در صورت امکان ارتقا بر روی سرور اختصاصی سفارش داده شده، خاموش شدن سرور برای مدتی دور از انتظار نخواهد بود.

آیا سرورهای اختصاصی ذکر شده به صورت مدیریت شده تحویل داده می شود؟

سرورهای اختصاصی به صورت پیشفرض مدیریت شده نیستند و سرور به صورت خام تحویل شما خواهد شد. از این رو جهت آماده سازی سرور برای رفع نیازهای خود، لازم است شخصا با استفاده از دانش فنی خود نسبت به مدیریت سرور اقدام کرده و یا از خدمات مدیریت سرور شرکت برای استفاده هرچه بهتر از این خدمات بهره مند شوید. در صورت تمایل به دریافت اطلاعات بیشتر لطفا با ما در تماس باشید.

به راهنمایی بیشتری نیاز دارید؟

با ما تماس بگیرید: ۱۰۰۰-۴۷۶۲ (۰۲۱)
مشتاق شنیدن صدای شما هستیم!

به توضیح بیشتری نیاز دارید؟

مرکز آموزش با صدها آموزش کامل و تصویری در خدمت شماست!