با خدمات سرور مجازی آشنا شوید ...

سرور مجازی با نام اختصاری VPS با ارائه دسترسی‌ کاربر کامل به سیستم عامل همچون سرورهای اختصاصی نهایت انعطاف پذیری را به ارمغان می‌آورد. همچنین این سرویس به علت ارائه دسترسی‌های بسیار نزدیک به سرور اختصاصی ولی با قیمت مقرون به صرفه نسبت به آن‌ها از محبوبیت بیشتری برخوردار است.

سرور مجازی لینوکس و ویندوز ایرانی و خارجی

سرور مجازی ایران


سرورهای مجازی ایران بر بستر سرورهای قدرتمند در بهترین دیتاسنترهای ایران میزبانی می‌گردند و دارای سیستم عامل و محیط ایزوله شده برای هر کدام از سرورها هستند. به همین جهت دسترسی کامل و انعطاف پذیری زیادی را برای کاربر خود مهیا می‌کند. سرورهای مجازی بر بستر هارد‌ها پر سرعت SSD سرعت بالا را به همراه پایداری برای شما به ارمغان می‌آورد.

سرور مجازی آلمان


سرورهای مجازی دارای سیستم عامل و محیط ایزوله شده برای هر کدام از سرورها هستند. به همین جهت دسترسی کامل و انعطاف پذیری زیادی را برای کاربر خود مهیا می‌کند. سرورهای مجازی ابری با بکارگیری هارد‌ها پر سرعت NVMe سرعت بالا را به همراه گارانتی سطح دسترسی ۹۹.۹% ارائه می‌کند.

سرور مجازی آمریکا


کلیه خدمات سرور مجازی (VPS) آمریکا IRPOWER بر روی سرورهای قدرتمند و بروز در کشور آمریکا ارایه می شود که منابع کاملا اختصاصی (که به آن VDS – Virtual Dedicated Server نیز گفته می‌شود) را با بهره‌گیری از مجازی ساز KVM محیطی امن و پایداری را در اختیار قرار خواهد داد. با خرید VPS آمریکا ضمن دسترسی به IP آمریکا، قادر خواهید بود مدیریت وب سایت ها یا توسعه نرم افزارهای خود را مستقیما و با دسترسی Root بدون ایجاد محدودیت در وی پی اس از جانب ما انجام دهید.