با خدمات سرور مجازی آشنا شوید ...

سرور مجازی یا VPS با ارائه دسترسی‌ کامل کاربر به سرور و سیستم عامل (لینوکس یا ویندوز) همچون سرورهای اختصاصی نهایت انعطاف پذیری را به ارمغان می‌آورد. همچنین این سرویس به علت ارائه ویژگی ها و دسترسی‌های بسیار نزدیک به سرور اختصاصی ولی با قیمت مقرون به صرفه نسبت به آن‌ها از محبوبیت بیشتری برخوردار است. خدمات خرید سرور مجازی در موقعیت های مکانی ایران، آلمان و آمریکا بر روی هر دو سیستم عامل لینوکس و ویندوز بر روی زیرساخت های ابری و سرورهای قدرتمند قابل ارایه شما خواهند بود. منابع کاملا اختصاصی، قابلیت ارتقا منابع، پایداری و قیمت مناسب از ویژگی های کلیدی خدمات سرور مجازی IRPOWER خواهد بود.

سرور مجازی لینوکس و ویندوز

سرور مجازی ایران


سرور مجازی ایران بر بستر سرورهای قدرتمند در بهترین دیتاسنترهای ایران میزبانی می‌گردند و دارای سیستم عامل و محیط ایزوله شده برای هر کدام از سرورها هستند. به همین جهت دسترسی کامل و انعطاف پذیری زیادی را برای کاربر خود مهیا می‌کند. سرورهای مجازی بر بستر هارد‌ها پر سرعت SSD سرعت بالا را به همراه پایداری برای شما به ارمغان می‌آورد. این سرویس در هر دو نوع سیستم عامل ویندوز و لینوکس بر بستر ابری به صورت لحظه ای ایجاد و دسترسی آن برای شما ارسال خواهد شد.

سرور مجازی آلمان


خدمات سرور مجازی آلمان بر پایه قدرتمندترین و بروزترین سرورهای دنیا با دسترسی های بسیار عالی به ایران و دارای سیستم عامل و محیط ایزوله شده برای هر کدام از سرورها ایجاد شده اند. به همین جهت دسترسی کامل و انعطاف پذیری زیاد و همچنین منابع کاملا اختصاصی را برای کاربر خود مهیا می‌کند. سرورهای مجازی ابری آلمان با به کارگیری هارد‌های پر سرعت تمام NVMe سرعت بالا را به همراه گارانتی سطح دسترسی ۹۹.۹% ارائه می‌کند. سرور مجازی ابری آلمان بر روی هر دو سیستم عاملی لینوکس و ویندوز قابل ارایه خواهد بود.

سرور مجازی آمریکا


کلیه خدمات سرور مجازی آمریکا IRPOWER بر روی سرورهای قدرتمند و بروز در کشور آمریکا ارایه می شود که منابع کاملا اختصاصی (VDS – Virtual Dedicated Server) را با بهره‌گیری از مجازی ساز KVM محیطی امن و پایداری را در اختیار قرار خواهد داد. با خرید VPS آمریکا ضمن دسترسی به IP آمریکا، قادر خواهید بود مدیریت وب سایت ها یا توسعه نرم افزارهای خود را مستقیما و با دسترسی Root بدون ایجاد محدودیت در سرور مجازی خود انجام دهید. این سرویس نیز همانند هر دو سرور مجازی بالا در هر دو نوع لینوکسی و ویندوزی به صورت لحظه ای قابل ارایه خواهد بود.