با طرح همکاری در فروش آشنا شوید…

در طرح بازاریابی و همکاری در فروش IRPOWER می توانید تجربه بی نظیری از همکاری و کسب در آمد دقیق و شفاف داشته باشید. در این طرح صرفا با انجام سه مرحله و در کمتر از چند دقیقه می توانید درآمدزایی خود را شروع کنید و درآمدهای به درست آمده را به راحتی در پنل خود مشاهده و استفاده نمایید. هدف از این طرح، همکاری بیشتر و تعامل سازنده جهت پیشبرد اهداف دو طرفه است.

بیش از ۱۸ سال سابقه در اجرای طرح
بیش از ۲۰۰۰ شرکت کننده فعال
بیش از ۴۵۰ میلیون تومان کسب درآمد

ثبت نام در طرح همکاری در فروش با سه حرکت

لینک اختصاصی دریافت کنید

مرحله دوم

لینک دریافتی را منتشر کنید

مرحله سوم

محاسبه دقیق و هوشمند درآمد


در صفحه مربوط به طرح همکاری در فروش، شما می توانید عملکرد خود را به صورت دقیق و هوشمند مشاهده فرمایید که این عملکرد توسط سیستم به صورت خودکار محاسبه و نمایش داده می شود. یکی از مهمترین نکات و دغدغه شما هنگام درآمدزایی قطعا وجود یک پنل شفاف جهت مشاهده عملکرد است که به خوبی در پنل مربوط به همکاری در فروش گنجانده شده است.

درآمدزایی بالا و بدون سرمایه اولیه


در طرح بازاریابی و همکاری در فروش IRPOWER شما بدون هیچ سرمایه اولیه و صرفا با اشتراک گذاری یک لینک اختصاصی، می توانید به درآمدزایی بالا برسید که این کار به نوع خود کمترین میزبان وقت سپری شده به نسبت درآمد است و صرفا انتشار صحیح با بیشترین مخاطب می تواند به شما جهت کسب درآمد بیشتر یاری نماید.

محاسبه دقیق درآمد


در طرح بازاریابی و همکاری در فروش می توانید تجربه بی نظیری از همکاری و کسب در آمد دقیق و شفاف داشته باشید. در این طرح صرفا با انجام سه مرحله و در کمتر از چند دقیقه می توانید درآمدزایی خود را شروع کنید و درآمدهای به درست آمده را به راحتی در پنل خود مشاهده و استفاده نمایید. هدف از این طرح، همکاری بیشتر و تعامل سازنده جهت پیشبرد اهداف دو طرفه است.

سوالات پر تکرار پیرامون طرح همکاری در فروش

این طرح برای ثبت، تمدید و انتقال دامنه ارایه نمی شود و بر روی دیگر سرویس ها فعال است.

بله، صرفا درآمد شما از ثبت سرویس جدید نیست،‌بلکه با تمدید سرویس در دوره های بعد نیز درآمد شما محفوظ و به شما تعلق میگیرد.

خیر در این خصوص محدودیتی وجود ندارد و شما با هر میزان درآمدی را که به دست آورده اید در هر زمان که تمایل داشته باشید می توانید از پنل همکاری در فروش درخواست نمایید که درآمد حاصله به اعتبار حساب کاربری شما منتقل گردد.

برای هر مورد همکاری در فروش بسته به نوع سرویس پورسانت ۵ الی ۱۵ درصدی به شما تعلق خواهد گرفت.

خیر، صرفا شما پورسانت را دریافت می نمایید و هیچگونه حق مالکیتی در خصوص سرویس هایی که توسط زیر مجموعه شما تهیه می شود ندارید.

در خصوص سیستم همکاری در فروش و محاسبه دقیق آن هیچ گونه شک و نگرانی وجود ندارد اما با توجه به اینکه سیستم همکاری در فروش از طریق کوکی انجام می شود، گاها دیده شده است که زیر مجموعه با عدم رعایت نکات زیر باعث عدم ثبت سفارش در زیر مجموعه شما می شود:

الف. حذف کوکی ها مرورگر  

ب. تغییر مرورگر

ج. نصب مجدد سیستم عامل سیستم

پس از ۳۰ روز از پرداخت و ثبت نهایی سفارش توسط زیر مجموعه شما، به صورت خودکار توسط سیستم پورسانت شما محاسبه و به عنوان درآمد تایید شده در پنل شما قرار میگیرد.

نکته: اگر طی ۳۰ روز زیر مجموعه شما سفارش را لغو نماید، به صورت خودکار پورسانت لغو میگردد. 

به راهنمایی بیشتری نیاز دارید؟

با ما تماس بگیرید: ۱۰۰۰-۴۷۶۲ (۰۲۱)
مشتاق شنیدن صدای شما هستیم!

به توضیح بیشتری نیاز دارید؟

مرکز آموزش با صدها آموزش کامل و تصویری در خدمت شماست!