در این راهنمای آموزشی قصد داریم نحوه افزایش اعتبار در ناحیه کاربری IRPOWER را با هم بررسی نماییم. افزایش اعتبار و شارژ کردن مبلغ در ناحیه کاربری >زمانی انجام میشود که قصد دارید مبلغی را به عنوان اعتبار، در ناحیه کاربری خود اضافه نمایید تا بتوانید با استفاده از این مبلغ، صورت حسابهای خود را پرداخت نمایید.

 

ناحیه کاربری چیست :

جهت یکپارچه سازی ارائه خدمات و پشتیبانی و  افزایش امنیت اطلاعات مشتریان کلیه امور مشتریان اعم از مشاوره، فروش، پشتیبانی و … توسط ناحیه کاربری IRPOWER به آدرس MY.IRPOWER.COM ارائه میگردد .کلیه مشتریان میتوانند با عضویت در ناحیه کاربری IRPOWER در کلیه ساعات شبانه روز اقدام به سفارش سرویس جدید، ارسال تیکت پشتیبانی و … نمایند و از خدمات IRPOWER به بهترین شکل ممکن بهره مند شوند.

 

نحوه دسترسی به ناحیه کاربری

جهت سفارش سرویس های جدید در IRPOWER و همچنین برای مدیریت سرویس های قدیمی و سرویس هایی که قبلا خریداری کرده اید و ارسال درخواست پشتیبانی، در ابتدا لازم است پس از ورود به صفحه اصلی ناحیه کاربری با استفاده از راهنمای آموزشی ” نحوه ورود به ناحیه کاربری در IRPOWER ” اقدام به ورود به ناحیه کاربری خود نمایید:

 

افزایش اعتبار ناحیه کاربری

پس از ورود موفقیت آمیز به ناحیه کاربری خود در سایت IRPOWER، میتوانید از منو بالا و با انتخاب گزینه “مالی” و سپس انتخاب گزینه “افزایش اعتبار” مانند تصویر زیر، به صفحه افزایش اعتبار وارد شوید.

 

افزایش اعتبار ناحیه کاربری

 

در صفحه افزایش اعتبار و در قسمت “مبلغ واریزی:” لازم است مبلغ مورد نظر خود را به تومان وارد نمایید. بطور مثال ما قصد افزودن مبلغ ۲۰۰,۰۰۰ تومان داریم و مبلغ را بصورت ۲۰۰,۰۰۰ وارد می نماییم.

 

 

افزایش اعتبار ناحیه کاربری

 

پس از وارد کردن مبلغ مورد نظر در بخش مبلغ واریزی لازم است درگاه مورد نظر خود را بمنظور پرداخت وجه از میان درگاه های پرداخت فعال در قسمت طریقه پرداخت،انتخاب نمایید و در نهایت بر روی گزینه “افزایش اعتبار” کلیک کنید.

در ادامه و با کلیک بر روی دکمه افزایش اعتبار، شما به درگاه بانکی انتخاب شده در صفحه افزایش اعتبار هدایت میشوید که لازم است با وارد کردن اطلاعات بانکی خود نسبت به پرداخت وجه مورد نظر اقدام نمایید. پس از پرداخت صورت حساب، مبلغ مورد نظر بصورت خودکار به اعتبار ناحیه کاربری شما افزوده خواهد شد. پس از اضافه شدن مبلغ مورد نظر به اعتبار ناحیه کاربری میتوانید از ان جهت سفارش سرویس های میزبانی وب و همچنین ثبت دامنه جدید و . . . استفاده نمایید.

 

نکته مهم نکات قابل توجه:

به بمنظور امنیت بیشتر، در هر تراکنش حداقل و حداکثر مبلغ جهت افزودن وجه تعریف شده است که می توانید در بالای صفحه مربوطه مشاهده نمایید. در صورتی که قصد دارید بیش از مبلغ ذکر شده به اکانت خود واریز نمایید، می توانید چند مرتبه مراحل را طی کنید. همانطور که در صفحه افزایش وجه و همچنین در تصویر فوق مشاهده میفرمایید، حداقل مبلغ واریزی در صفحه افزایش وجه مبلغ ۲۰۰,۰۰۰ تومان و حداکثر مبلغ واریزی ۵,۰۰۰,۰۰۰ تومان میباشد.

حداکثر موجودی قابل نگهداری در ناحیه کاربری شما مبلغ مشخصی می باشد که در بالای صفحه مربوطه ذکر شده است. شما نمی توانید بیش از آن مبلغ در اکانت خود نگهداری کنید.

۵/۵ - (۱ امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

لطفا علاوه بر متن نظر، نام و ایمیل خود را نیز وارد کنید. (ایمیل شما منتشر نخواهد شد)