IRPOWER (irPowerWeb سابق) از سال ۱۳۸۳ به عنوان یکی از اولین شرکت های میزبانی وب کشور فعالیت خود را آغاز در سال ۱۳۸۷ با نام حقوقی شرکت رسانه گستر داتیس (با مسئولیت محدود) به فعالیت خود ادامه داد.

این شرکت با ارایه خدمات برتر و با استاندارد های روز دنیا توانست نسبت به کسب گواهینامه های بین المللی رضایتمندی مشتریان ISO-10004 و کیفیت خدمات میزبانی وب ISO-9001 اقدام نماید.

IRPOWER در ۱۹ سال گذشته توانسته افتخارات بسیاری را کسب نماید که از این میان می توان به همکاری تجاری برتر با رجیسترار های داخلی و بین المللی دامنه ، کسب عناوین برتر در ثبت دامنه های بین المللی، دریافت گواهینامه Geek و کسب نشان های افتخار متعدد داخلی و خارجی اشاره کرد.

در حال حاضر IRPOWER به عنوان یکی از بزرگترین شرکت های ارائه دهنده خدمات میزبانی وب و ثبت دامنه در کشور در حال ارایه خدمات به بیش از صدها هزار وب سایت فارسی زبان و دارای بزرگترین شبکه نمایندگی خدمات میزبانی وب و دامنه در کشور است.

خدمات قابل ارایه این شرکت شامل میزبانی وب لینوکس، میزبانی وب ویندوز، میزبانی وب ویژه سایت های پر بازدید، ثبت دامنه، نمایندگی میزبانی وب، نمایندگی ثبت دامنه، سرورهای مجازی، سرورهای اختصاصی و همچنین گواهینامه های دیجیتال (SSL) می باشد.