ناحیه کاربری چیست:

جهت یکپارچه سازی ارائه خدمات و پشتیبانی و افزایش امنیت اطلاعات مشتریان کلیه امور مشتریان اعم از مشاوره، فروش، پشتیبانی و … توسط ناحیه کاربری IRPOWER به ادرس MY.IRPOWER.COM ارائه میگردد .کلیه مشتریان میتوانند با عضویت در ناحیه کاربری IRPOWER در کلیه ساعات شبانه روز اقدام به سفارش سرویس جدید، ارسال تیکت پشتیبانی و … نمایند و از خدمات IRPOWER به بهترین شکل ممکن بهره مند شوند.

 

نحوه دسترسی به ناحیه کاربری:

جهت سفارش سرویس های جدید در IRPOWER و همچنین برای مدیریت سرویس های قدیمی و سرویس هایی که قبلا خریداری کرده اید و ارسال درخواست پشتیبانی، در ابتدا لازم است پس از ورود به صفحه اصلی ناحیه کاربری با استفاده از راهنمای آموزشی که در ادامه خدمت شما عرض میشود، اقدام به ورود به ناحیه کاربری خود نمایید:

 

مرحله اول:

در مرحله اول جهت ورود به ناحیه کاربری خود در IRPOWER لازم است از طریق لینک ورود به ناحیه کاربری، وارد صفحه اصلی ناحیه کاربری خود در IRPOWER شوید.

ورود

مرحله دوم:

پس از ورود به صفحه اصلی ناحیه کاربری، همانطور که مشاهده می فرمایید لازم است اطلاعات ورود انتخابی خود در هنگام ثبت نام در سایت مانند ادرس ایمیل و رمز عبور را در این صفحه وارد نمایید.

 

  • در کادر ” آدرس ایمیل “، ایمیلی که در ابتدای ثبت نام در این شرکت، ارائه کردید را وارد نمایید.
  • در کادر ” کلمه عبور “، کلمه عبوری را که در هنگام ثبت نام در این شرکت، تنظیم کرده اید را وارد کنید.

ورود با ایمیل

مرحله سوم:

در نهایت پس از ورود اطلاعات در فرم های آدرس ایمیل و کلمه عبور بر روی دکمه “ورود به حساب کاربری” کلیک کنید تا به ناحیه کاربری خود وارد شوید.

 

 

فراموشی کلمه عبور ناحیه کاربری

 

در صورتی که رمز عبور خود را فراموش کرده اید و قادر به ورود به ناحیه کاربری خود نیستید، تنها کافی است بر روی لینک ” کلمه عبور خود را فراموش کرده اید؟ ” کلیک کرده و در صفحه جدید آدرس ایمیل ناحیه کاربری خود را وارد نمایید و در نهایت بر روی دکمه ارسال کلیک نمایید. در صورت صحیح بودن آدرس ایمیل شما، سیستم به صورت خودکار اطلاعات ورود به ناحیه کاربری را به ایمیل شما ارسال خواهد کرد.

در نظر داشته باشید در صورت تنظیم سوال امنیتی بر روی ناحیه کاربریتان، لازم است به سوال امنیتی که در زمان ثبت نام در IRPOWER وارد کرده اید، پاسخ دهید در غیر این صورت دسترسی لازم برای تغییر رمز عبور خود نخواهید داشت.

 

 

فراموشی رمز عبور

 


 

password recovery

 

این نوع بازیابی کلمه عبور؛ با کمک تلفن همراه میسر است. به این صورت که زمانیکه درخواست تغییر رمز عبور را می دهید؛ کد احراز هویت و کد تایید به تلفن همراه معرفی شده در ناحیه کاربری شما ارسال می شود و نهایتا به این صورت می توانید پسورد جدید را در پروفایل اعمال نمایید.

درصورتیکه به شماره همراه خود دسترسی ندارید؛ می توانید از طریق ایمیل عملیات بازیابی کلمه عبور را انجام دهید. به این ترتیب که در تصویر بالا؛ بر روی عبارت به تلفن همراه خود دسترسی ندارید؟ کلیک کنید تا وارد صفحه زیر شوید:

recover_with_email

 

لازم به ذکر میباشد در صورتی که پاسخ سوال امنیتی خود را نمیدانید، لطفا از طریق سامانه پشتیبانی IRPOWER و یا ایمیل آدرس ناحیه کاربری خود، ایمیلی به آدرس Sales [at] IRPOWER [dot] com ارسال کرده و درخواست تغییر رمزعبور و پاسخ سوال امنیتی خود را ارسال نمایید و منتظر پاسخ همکاران فروش ما بمانید.

 

۵/۵ - (۲ امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

لطفا علاوه بر متن نظر، نام و ایمیل خود را نیز وارد کنید. (ایمیل شما منتشر نخواهد شد)