با خدمات ثبت دامنه آشنا شوید ...

برای راه‌اندازی وب سایت، ابتدا لازم است دامنه خود را به ثبت رسانید. دامنه یا Domain همان نام وب سایت است (مانند IRPOWER.com). دامنه با استفاده از نام‌سرور، به سرور میزبان سایت متصل می‌شود. برای ثبت دامنه، غیر از انتخاب نام دامنه، لازم است بسته به فعالیت خود پسوند دامنه خود را از بین پسوندهای متنوع دامنه انتخاب نمایید.

خرید دامنه و ثبت دامنه ir و بین المللی

نام دامنه:

(برای مشاهده ستون‌های جدول آن را به راست بکشید)

پسوند دامنه ثبت (تومان) تمدید (تومان) انتقال (تومان)
.me
‌فروش ویژه
۱,۰۲۵,۰۰۰
۱۷۹,۰۰۰
۱,۰۲۵,۰۰۰ ۱,۰۲۵,۰۰۰
.biz
‌فروش ویژه
۸۷۸,۰۰۰
۷۱۱,۰۰۰
۸۷۸,۰۰۰ ۸۷۸,۰۰۰
.ws
‌فروش ویژه
۱,۰۳۵,۰۰۰
۷۳۹,۰۰۰
۱,۰۳۵,۰۰۰ ۱,۰۳۵,۰۰۰
.asia
‌فروش ویژه
شرایط خاص
۶۴۱,۰۰۰
۲۳۷,۰۰۰
۶۴۱,۰۰۰ ۶۴۱,۰۰۰
.mobi
‌فروش ویژه
۱,۲۰۲,۰۰۰
۱۳۱,۰۰۰
۱,۲۰۲,۰۰۰ ۱,۲۰۲,۰۰۰
.pro
‌فروش ویژه
۱,۲۰۲,۰۰۰
۱۱۳,۰۰۰
۱,۲۰۲,۰۰۰ ۱,۲۰۲,۰۰۰
.tv ۱,۳۴۵,۰۰۰ ۱,۳۴۵,۰۰۰ ۱,۳۴۵,۰۰۰
.club ۶۳۷,۰۰۰ ۶۳۷,۰۰۰ ۶۳۷,۰۰۰
.site
‌فروش ویژه
۱,۱۶۳,۰۰۰
۴۴,۰۰۰
۱,۱۶۳,۰۰۰ ۱,۱۶۳,۰۰۰
.shop
‌فروش ویژه
۱,۷۸۱,۰۰۰
۹۵,۰۰۰
۱,۷۸۱,۰۰۰ ۱,۷۸۱,۰۰۰
.click ۴۱۹,۰۰۰ ۴۱۹,۰۰۰ ۴۱۹,۰۰۰
.co.ir یک ساله
پنج ساله
۱۹,۰۰۰
۵۷,۰۰۰
۱۹,۰۰۰
۵۷,۰۰۰
۱۹,۰۰۰
۵۷,۰۰۰
.org.ir یک ساله
پنج ساله
۱۹,۰۰۰
۵۷,۰۰۰
۱۹,۰۰۰
۵۷,۰۰۰
۱۹,۰۰۰
۵۷,۰۰۰
.net.ir یک ساله
پنج ساله
۱۹,۰۰۰
۵۷,۰۰۰
۱۹,۰۰۰
۵۷,۰۰۰
۱۹,۰۰۰
۵۷,۰۰۰
.ac.ir یک ساله
پنج ساله
۱۹,۰۰۰
۵۷,۰۰۰
۱۹,۰۰۰
۵۷,۰۰۰
۱۹,۰۰۰
۵۷,۰۰۰
.sch.ir یک ساله
پنج ساله
۱۹,۰۰۰
۵۷,۰۰۰
۱۹,۰۰۰
۵۷,۰۰۰
۱۹,۰۰۰
۵۷,۰۰۰
.gov.ir یک ساله
پنج ساله
۱۹,۰۰۰
۵۷,۰۰۰
۱۹,۰۰۰
۵۷,۰۰۰
۱۹,۰۰۰
۵۷,۰۰۰
.id.ir یک ساله
پنج ساله
۱۹,۰۰۰
۵۷,۰۰۰
۱۹,۰۰۰
۵۷,۰۰۰
۱۹,۰۰۰
۵۷,۰۰۰
.in ۳۲۴,۰۰۰ ۳۲۴,۰۰۰ ۳۲۴,۰۰۰
.us
شرایط خاص
۵۱۰,۰۰۰ ۵۱۰,۰۰۰ ۵۱۰,۰۰۰
.name ۵۰۶,۰۰۰ ۵۰۶,۰۰۰ ۵۰۶,۰۰۰
.online
‌فروش ویژه
۱,۵۰۷,۰۰۰
۹۷,۰۰۰
۱,۵۰۷,۰۰۰ ۱,۵۰۷,۰۰۰
.xyz
‌فروش ویژه
۶۶۴,۰۰۰
۱۰۲,۰۰۰
۶۶۴,۰۰۰ ۶۶۴,۰۰۰
.tel ۶۱۳,۰۰۰ ۶۱۳,۰۰۰ ۶۱۳,۰۰۰
.co.uk ۴۷۳,۰۰۰ ۴۷۳,۰۰۰ ۴۷۳,۰۰۰
.cc
‌فروش ویژه
۱,۰۲۲,۰۰۰
۳۰۷,۰۰۰
۱,۰۲۲,۰۰۰ ۱,۰۲۲,۰۰۰
.nl ۴۰۴,۰۰۰ ۴۰۴,۰۰۰ ۴۰۴,۰۰۰
.de
شرایط خاص
۳۴۰,۰۰۰ ۳۴۰,۰۰۰ ۳۴۰,۰۰۰
.es ۴۸۳,۰۰۰ ۴۸۳,۰۰۰ ۴۸۳,۰۰۰
.fr
‌فروش ویژه
شرایط خاص
۶۹۱,۰۰۰
۶۳۳,۰۰۰
۶۹۱,۰۰۰ ۶۹۱,۰۰۰
.it
شرایط خاص
۵۸۸,۰۰۰ ۵۸۸,۰۰۰ ۵۸۸,۰۰۰
.pm ۴۸۵,۰۰۰ ۴۸۵,۰۰۰ ۴۸۵,۰۰۰
.at ۶۹۱,۰۰۰ ۶۹۱,۰۰۰ ۶۹۱,۰۰۰
.ae ۱,۸۹۰,۰۰۰ ۱,۸۹۰,۰۰۰ ۱,۸۹۰,۰۰۰
.ca ۵۸۳,۰۰۰ ۵۸۳,۰۰۰ ۵۸۳,۰۰۰
.eu
‌فروش ویژه
شرایط خاص
۶۶۴,۰۰۰
۴۰۸,۰۰۰
۶۶۴,۰۰۰ ۶۶۴,۰۰۰
.tw ۱,۲۷۸,۰۰۰ ۱,۲۷۸,۰۰۰ ۱,۲۷۸,۰۰۰
.org.in ۲۸۱,۰۰۰ ۲۸۱,۰۰۰ ۲۸۱,۰۰۰
.co.in ۲۴۴,۰۰۰ ۲۴۴,۰۰۰ ۲۴۴,۰۰۰
.com.co ۶۱۳,۰۰۰ ۶۱۳,۰۰۰ ۶۱۳,۰۰۰
.co.com ۱,۲۷۸,۰۰۰ ۱,۲۷۸,۰۰۰ ۱,۲۷۸,۰۰۰
.io
‌فروش ویژه
۳,۰۱۵,۰۰۰
۲,۸۷۴,۰۰۰
۳,۰۱۵,۰۰۰ ۳,۰۱۵,۰۰۰
.flowers
جدید
۵,۸۷۷,۰۰۰ ۵,۸۷۷,۰۰۰ ۵,۸۷۷,۰۰۰
«دامنه‌هایی که با برچسب شرایط خاص مشخص شده اند، دارای شرایط خاصی جهت ثبت هستند، قبل از خرید لطفا این شرایط را بررسی نمایید»

دامنه‌های دارای برچسب فروش ویژه تنها برای دوره یک ساله در نظر گرفته شده است.
آیتمی با شرایط انتخابی یافت نشد

ویژگی‌های کلیدی خدمات دامنه

ثبت دامنه لحظه ای!

در تمامی شبانه روز سامانه تحویل آنی و لحظه ای سفارشات ثبت دامنه آماده ارایه تمامی خدمات ثبت دامین در کوتاهترین زمان خواهد بود. کافی است سفارش ثبت یا انتقال دامنه های ملی (IR) یا بین المللی (COM, NET) خود را به ثبت رسانید تا تنها در چند لحظه درخواست شما پیگیری شود.

کنترل پنل مدیریتی کارآمد دامنه

ارائه کنترل پنل کارآمد و کاربرپسند، جهت انجام عملیات مدیریتی بر روی دامنه مانند تنظیم نام سرورها، ویرایش اطلاعات تماس و … باعث ایجاد سهولت استفاده و افزایش کارایی در استفاده از خدمات ثبت دامنه خواهد شد. کنترل پنل اختصاصی دامین IRPOWER این امکان را برای شما فراهم خواهد کرد تا به صورت خودکار و با تشخیص مواردی،‌ خطرات قابل پیش بینی را از خدمات دریافتی شما دور خواهد کرد و امنیت خدمات ثبت دامین را برای شما افزایش خواهد داد.

مالکیت کامل دامین

مالکیت تمامی دامنه های به ثبت رسیده در IRPOWER در اختیار مالک آن خواهد بود و ما تمامی تلاش خود را برای حفاظت از سرویس های شما انجام خواهیم داد. با استفاده از خدمات ثبت دامنه ما اطمینان خواهید داشت که مالکیت کامل دامین همواره در اختیار شما خواهد بود.

سوالات پر تکرار پیرامون خدمات ثبت و انتقال دامنه

آیا با خرید دامنه ملی یا بین المللی از شما بایستی هاست را نیز از شما تهیه کنم؟

خیر، با وجودی که توصیه می کنیم تمامی سرویس ها و خدمات خود را از طریق IRPOWER به منظور سهولت در دسترسی به خدمات و مدیریت هرچه بهتر خدمات میزبانی وب و دامنه خود دنبال نمایید اما الزامی به خرید هاست یا انتقال هاست خود به IRPOWER‌ پس از تکمیل خرید و ثبت دامنه های ملی و بین المللی نخواهد بود. بدین ترتیب قادر خواهید بود DNS هاست را بر روی دامین خریداری شده خود تنظیم نمایید تا اتصال هاست و دامین شما ایجاد شود.

آیا امکان فسخ سفارش دامنه بعد از ثبت دامنه وجود دارد؟

طبق قوانین مرکز ثبت دامین (رجیسترار) امکان عودت هزینه های دامنه (شامل هزینه ثبت دامنه و انتقال دامنه) پس از تکمیل سفارش های ثبت دامین یا انتقال دامین نخواهد بود. بدین ترتیب لازم است در خرید دامنه های مورد نظر خود دقت کامل را داشته باشید.

برای راه اندازی سایت به جز خرید دامنه به چه چیز دیگری نیاز دارم؟

بعد از انتخاب نام دامین مورد نظر خود و انجام مراحل ثبت دامنه، جهت راه اندازی وب سایت خود، لازم است نسبت به خرید هاست یا میزبانی وب مورد نظر خود به جهت نگهداری و بارگذاری فایل‌های وبسایت خود اقدام نمایید. در صورت تمایل به مشاهده خدمات میزبانی وب ما می توانید بر روی خرید هاست کلیک نمایید. در نظر داشته باشید به جهت حفظ امنیت وب سایت خود و همچنین کسب رتبه های مناسب تر در جستجوی گوگل و کسب ورودی های بیشتر از جستجو های کاربران، می توانید نسبت به خرید SSL نیز اقدام نمایید.

چرا نمی‌توانم دامنه با نام مورد نظرم را ثبت کنم؟

نام انتخابی شما برای ایجاد وب سایت در زمان ثبت دامنه مورد نظر ممکن است به یکی از دلایلی زیر امکانپذیر نباشد:
:: نام دامین مورد نظر قبلا توسط فرد دیگری ثبت شده باشد. در این وضعیت تا زمانی که دامنه مورد نظر در اختیار شخص دیگری باشد، امکان ثبت دامنه و استفاده از آن وجود نخواهد داشت.
:: نام دامنه نیازمند شرایط خاص یا انجام اقدامات خاصی جهت ثبت دامین باشد. در این حالت می توانید با برقراری ارتباط با پشتیبان شرکت ما از شرایط ثبت دامنه مطلع شوید.
:: دامنه جزو دامنه‌های ویژه (Premium Domain) باشد. در صورتی که نام دامین بسیار خاص و مهمی را برای وب سایت خود انتخاب کرده باشید ممکن است با این موضوع مواجه شوید که دامنه مورد نظر جز دامنه های ویژه است و به همین دلیل لازم است هزینه بیشتری را به نسبت هزینه های معمول دامنه پرداخت نمایید. در نظر داشته باشید هزینه این دسته از دامنه ها توسط رجیسترار مشخص می شود که پس از استعلام قیمتی، قیمت نهایی ثبت دامنه اطلاع رسانی خواهد شد. در نظر داشته باشید این دسته از دامنه ها حتی برای تمدید دامنه نیز نیاز به پرداخت هزینه بیشتری به نسبت هزینه های معمول دامنه خواهد داشت که در زمان تمدید دامنه قابل استعلام خواهد بود.
:: ثبت دامنه نیازمند گرفتن مجوز باشد. این موضوع که معمولا در زمان خرید دامنه ir ایجاد می شود، لازم است به ایمیلی که از جانب ایرنیک ارسال می شود مراجعه کرده و نسبت به دریافت مدارک و یا مجوز های مورد نیاز اقدام نمایید تا قادر به ثبت دامنه مورد نظر خود باشید.

چگونه میتوانم دامنه ثبت کنم؟

در بالای صفحه از بخش خدمات دامین، گزینه‌ای جهت وارد کردن نام دامنه مورد نظر وجود دارد. بعد از وارد کردن نام مورد نظر روی دکمه «ثبت» جهت ثبت دامنه و روی دکمه «انتقال» جهت ثبت انتقال دامنه کلیک کنید. در ادامه مشخصاتی از شما درخواست می شود که لازم است برای ثبت دامنه وارد شود. پس از ورود اطلاعات و تکمیل سفارش اولیه دامنه، با پرداخت هزینه ثبت دامین خود، ایمیلی برای شما ارسال می شود که موفقیت آمیز بودن ثبت دامنه را به شما اطلاع خواهد داد. در صورتی که درخواست انتقال دامنه داشته باشید، معمولا پس از چند روز ایمیل هایی مبنی بر موفقیت آمیز بوده پروسه انتقال دامنه برای شما ارسال خواهد شد. در صورت عدم دریافت ایمیل های ذکر شده لازم است با ما در تماس باشید.

خرید دامنه ir بهتر است یا خرید دامنه com؟

خرید دامنه ir (ملی) که از جانب ایرنیک قابل انجام است، از لحاظ اقتصادی نسبت به خرید دامنه .com بسیار به‌صرفه‌تر خواهد بود. اما با توجه به تعداد دامنه های ملی ثبت شده، شانس کمتری برای ثبت دامنه های با معنی و با ارزش خواهید داشت. در نظر داشته باشید که شرایط خریداری دامنه های ملی (IR) بسیار سخت تر از خرید دامنه های com. خواهد بود به طوری که ممکن است برای ثبت یک دامنه، ماه ها به دنبال دریافت مجوز های لازم از سازمان های مربوطه باشید! این موضوع برای ثبت دامنه های بین المللی (COM, NET) معمولا وجود نخواهد داشت.

توصیه می کنیم در صورتی که نام دامنه شما نام برند شما خواهد بود، برای داشتن برندی قوی و انحصاری، بهتر است خرید دامنه com. را در کنار خرید دامنه IR نیز انجام دهید تا از سو استفاده های احتمالی آتی و یا ایجاد اشتباه در مراجعات کاربران شما به پسوند های دامنه مختلف جلوگیری به عمل آورید. همچنین ممکن است برای استفاده از برخی خدمات دیگر میزبانی وب و دامنه، به دلیل مسایل تحریم های بین المللی از پذیرفتن دامنه ها با پسوند های IR جلوگیری به عمل آید که این موضوع را می توانید در زمان خرید گواهی SSL مشاهده نمایید!

آیا امکام مخفی کردن اطلاعات دامنه در WHOIS میسر است؟

امکان امکان مخفی سازی اطلاعات تماس برای برخی از پسوند‌های دامنه وجود دارد. جهت اطلاعات بیشتر با پشتیبانی ارتباط بر قرار کنید.

چگونه می‌توان DNS دامنه پس از ثبت را تنظیم نمود؟

بعد از اتمام فرآیند خرید دامنه، در هر زمان می‌توانید با ورود به بخش پنل کاربری خود، در سربرگ مربوط به دامنه، نام سرور‌های خود را وارد‌کرده و تنظیم نمایید.

به راهنمایی بیشتری نیاز دارید؟

با ما تماس بگیرید: ۱۰۰۰-۴۷۶۲ (۰۲۱)
مشتاق شنیدن صدای شما هستیم!

به توضیح بیشتری نیاز دارید؟

مرکز آموزش با صدها آموزش کامل و تصویری در خدمت شماست!