نحوه دسترسی به پنل مدیریت هاست cPanel از طریق AutoLogin پنل IRPOWER

 

لطفا به منظور ورود خودکار سی پنل و پنل مدیریت هاست و یا نمایندگی هاست، در ابتدا از طریق آموزش ورود به حساب کاربری IRPOWER وارد ناحیه کاربری شوید.

جهت مشاهده اطلاعات سرویس خود مانند آدرس، نام کاربری و رمز عبور سرویس، مراحل زیر را دنبال نمایید:

۱- مسیر اول » در ناحیه کاربری خود به بخش پیشخوان مراجعه نمایید و سپس روی سرویس فعال کنید.

مسیر دوم » در ناحیه کاربری خود روی سرویس ها و سپس فهرست سرویس ها کلیک کنید.

آموزش تغییر رمز عبور سرویس از طریق ناحیه کاربری IRPOWER

۲- در صفحه سرویس ها و محصولات، با انتخاب محصول / سرویس مورد نظر به صفحه مشخصات سرویس خواهید رفت. همچنین برای پیدا کردن سرویس / محصول مدنظر خود از باکس جستجوی مشخص شده در تصویر استفاده نمایید.

آموزش ورود خودکار سی پنل از طریق ناحیه کاربری IRPOWER

۳- پس از ورود به صفحه مشخصات سرویس، برای دسترسی به پنل هاست خود به صورت ورود خودکار سی پنل،  با انتخاب گزینه ورود به cPanel (باکس ۱ در تصویر) به صفحه سی پنل خود هدایت می شوید. برای دسترسی به پنل هاست خود به صورت دستی نیز ، با استفاده از اطلاعات سرویس ( باکس ۳ در تصویر) به پنل های هاست خود مانند cPanel و میل سرور WebMail دسترسی خواهید داشت.

همچنین در صورت نیاز به تغییر رمزعبور نیز می توانید از گزینه تغییر رمز عبور ( باکس ۲ در تصویر) استفاده کنید. لازم به ذکر است برای حفظ امنیت و حریم خصوصی کاربران سایت ، فقط رمزعبور های دشوار ( شامل علائم، حروف بزرگ و کوچک انگلیسی و اعداد) مورد قبول است. پیشنهاد می شود‌ آموزش تغییر کلمه عبور کنترل پنل هاست را مطالعه فرمایید.

آموزش ورود خودکار سی پنل از طریق ناحیه کاربری IRPOWER

نکته مهم در ورود خودکار سی پنل:

در صورتی که قصد استفاده از قابلیت ورود خودکار به استفاده از گزینه ورود به cPanel را دارید، در صورتی که پیام خطای نمایش داده شده در تصویر زیر ظاهر شد، یکی از دلایل آن ممکن است نداشتن سرویس فعال در حساب کاربری شما باشد. در غیر این صورت با ارسال تیکت پشتیبانی، همکاران ما در کمترین زمان مشکل پنل کاربری شما را حل خواهند کرد.

آموزش ورود خودکار سی پنل از طریق ناحیه کاربری IRPOWER

 موفق باشید.

۴.۳/۵ - (۱۴ امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

لطفا علاوه بر متن نظر، نام و ایمیل خود را نیز وارد کنید. (ایمیل شما منتشر نخواهد شد)