نحوه تغییر پسورد هاست از طریق ناحیه کاربری

 

یکی از روش های ساده و میانبر تغییر پسورد هاست اشتراکی خود اعم از هاست لینوکس (سی پنل) و هاست ویندوز (پلسک)، استفاده از امکانی است که در IRPOWER برای شما ایجاد شده است تا بتوانید از طریق ناحیه کاربری خود در IRPOWER نسبت به تغییر رمزعبور هاست اشتراکی اقدام نمایید. البته امکان ایجاد تغییر پسورد هاست اشتراکی از طریق کنترل پنل هاست (سی پنل، دایرکت ادمین پلسک و …) نیز وجود دارد اما ما برای راحتی کار شما، در این مقاله آموزشی نحوه ریست پسورد هاست اشتراکی را از طریق ناحیه کاربری آموزش خواهیم داد. لطفا آموزش زیر را دنبال کنید تا بتوانید به سادگی چند کلیک رمزعبور میزبانی وب اشتراکی خود را تغییر دهید.

 

مراحل تغییر پسورد هاست اشتراکی

۱- وارد ناحیه کاربری IRPOWER خود شوید.

آموزش نحوه ورود به ناحیه‌کاربری IRPOWER

 

۲- از طریق منوی سرویس‌ها ، گزینه فهرست سرویس‌ها را انتخاب نمایید تا لیست تمامی خدمات و سرویس های موجود شما در ناحیه کاربری به شما نمایش داده شود.

 

۳- سرویس هاست فعال مورد‌ نظر خود را پیدا کرده و روی آیکون چرخ دنده مقابل آن مطابق تصویر زیر کلیک نمایید. در صورتی که سرویس مورد نظر شما در وضعیتی غیر از فعال قرار داشته باشد، بسته به وضعیت فعلی سرویس ممکن است این گزینه برای شما نمایش داده نشود. در صورت تمایل به مدیریت سرویس های غیر فعال خود لازم است با بخش پشتیبانی در ارتباط باشید.

 

 

cpanel

 

 

۴- پس از ورود به صفحه مدیریت خدمات و سرویس های سرویس مورد نظر، لازم است گزینه تغییر کلمه عبور را مطابق شکل زیر انتخاب نمایید.

 

change_password

 

 

۵- نهایتا در صفحه تغییر کلمه عبور، لازم است کلمه عبور جدید خود را وارد نمایید و در باکس تایید کلمه عبور جدید، مجددا آن را تایپ نمایید و سپس بر روی دکمه ذخیره تغییرات کلیک نمایید. در نظر داشته باشید که هر دو باکس بایستی دقیقا یک رمزعبور را داشته باشند و در صورتی که به مقدار یکسانی نداشته باشند، تغییرات برای شما انجام نخواهد شد. همچنین لازم است از نکات مهمی که در پایین باکس در ورود کلمه عبور جدید نوشته شده است برای ایجاد پسورد جدید استفاده نمایید تا امنیت اکانت شما حفظ شود.

 

 

 

در صورتی که قصد سفارش خرید هاست جدید یا تمایل به انتقال هاست خود را دارید، کافی است بر روی خرید هاست کلیک کنید.

۵/۵ - (۳ امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

لطفا علاوه بر متن نظر، نام و ایمیل خود را نیز وارد کنید. (ایمیل شما منتشر نخواهد شد)