انتقال دامنه در پنل نمایندگی دامنه ResellerArea

 

در این راهنمای آموزشی نحوه انتقال دامنه در پنل نمایندگی ثبت دامنه ResellerArea را بررسی خواهیم کرد. نمایندگان محترم ثبت دامنه IRPOWER می توانند با پیروی از مراحل زیر نسبت به انتقال دامنه های کاربران خود به پنل نمایندگی دامنه ResellerArea اقدام نمایند.

 

مرحله اول :

جهت انتقال دامنه های مورد نظر خود به پنل نمایندگی دامنه ResellerArea لازم است ابتدا نسبت به افزایش اعتبار پنل نمایندگی دامنه ResellerArea اقدام نمایید.

 

مرحله دوم :

پس از افزایش اعتبار پنل نمایندگی دامنه ResellerArea با استفاده از اعتبار موجود در ناحیه کاربری، لازم است جهت انتقال دامنه مورد نظر خود به پنل نمایندگی دامنه ResellerArea لاگین نمایید.

 

نکته : جهت آشنایی با نحوه دسترسی به پنل نمایندگی دامنه ResellerArea میتوانید از راهنمای موجود در این لینک استفاده نمایید.

 

مرحله سوم :

پس از ورود موفقیت امیز به پنل نمایندگی دامنه ResellerArea، جهت انتقال دامنه جدید به پنل نمایندگی دامنه لازم است از منو Domains گزینه Transfer Domain را انتخاب نمایید تا وارد صفحه Transfering Domain شوید. پس از آن، به ترتیب زیر می توانید نسبت به تکمیل اطلاعات مورد نیاز و انتقال دامنه مورد نظر خود به پنل نمایندگی دامنه ResellerArea اقدام نمایید:

انتقال دامنه در پنل نمایندگی

 

Domain : در این بخش لازم است نام دامین مورد نظر خود را به همراه پسوند ان به صورت کامل وارد نمایید.

 

Period : در بخش Period میتوانید تعداد سال های مورد نظر خود برای تمدید دامنه پس از انتقال به پنل نمایندگی دامنه را مشخص نمایید.

 

EPP Code : در این بخش لازم است کد انتقال دامنه مورد نظر را که از ریجسترار قبلی دریافت کرده اید را وارد نمایید . همچنین لازم به ذکر است جهت انتقال دامنه به پنل نمایندگی باید حتما قفل انتقال دامنه مورد نظر را در پنل قبلی دامنه غیرفعال نمایید.

 

Nameserver : در بخش Nameserver شما میتوانید نیم سرور ها مورد نظر خود را که قصد دارید پس از انتقال دامنه بر روی ان تنظیم شود را وارد کنید. در این بخش میتوانید حداکثر ۴ نیم سرور صحیح را وارد نمایید.

 

در ادامه و در بخش At below please enter the registrant information لازم است اطلاعات هویتی مالک دامنه به صورت دقیق وارد شود . پس از ورود صحیح تمامی اطلاعات خواسته شده در این صفحه لازم است بر روی دکمه Next Step کلیک نمایید تا وارد مرحله بعد شوید.

 

مرحله چهارم : 

در این مرحله تنها کافی است پس از کنترل نام دامنه، تعداد سال هایی که قصد تمدید دامنه پس انتقال را دارید، اطلاعات هویتی مالک دامنه و همچنین نیم سرور های انتخابی، بر روی دکمه Confirm and Transfer کلیک نمایید تا پروسه انتقال دامنه اغاز شود.

 

 

مرحله پنجم : 

پس از تایید و ارسال درخواست انتقال دامنه در پنل نمایندگی دامنه ResellerArea لازم است به ایمیل های دریافتی از سمت ریجسترار دقت فرمایید و ایمیل های دریافتی جهت تکمیل فرایند انتقال تایید نمایید.

 

لازم به ذکر میباشد جهت مشاهده هزینه های ثبت دامنه جدید، تمدید دامنه و همچنین انتقال دامنه به IRPOWER شما میتوانید از منو Billing در سمت چپ صفحه گزینه Purchase Prices را انتخاب نمایید. در صفحه Purchase Prices شما میتوانید هزینه های مربوط به ثبت دامنه جدید، تمدید دامنه و همچنین انتقال دامنه را به تفکیک هر پسوند مشاهده فرمایید و با توجه به این هزینه ها نسبت به شارژ پنل نمایندگی دامنه خود اقدام فرمایید.
۵/۵ - (۳ امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

لطفا علاوه بر متن نظر، نام و ایمیل خود را نیز وارد کنید. (ایمیل شما منتشر نخواهد شد)