نحوه کار با پنل نمایندگی دامنه ResellerArea

جهت استفاده هرچه بهتر شما عزیزان از سرویس نمایندگی ثبت دامنه خود در پنل نمایندگی ثبت دامنه ResellerArea، مقاله های زیر را آماده کرده ایم. در صورتی که به تازگی اقدام به سفارش و فعال سازی سرویس نمایندگی دامنه کرده اید، لازم است جهت شروع به کار با پنل نمایندگی دامنه ResellerArea تمامی موارد درج شده در این مقاله را با دقت مطالعه فرمایید.

در نظر داشته باشید این مقاله با توجه ویژگی های بسیار زیاد پنل نمایندگی دامنه ResellerArea و همچنین اضافه شدن امکانات جدید به این پنل، به روزرسانی خواهد شد. از این رو شما می توانید با مراجعه به این راهنمای آموزشی از بروزرسانی های پنل نمایندگی دامنه ResellerArea و همچنین امکانات جدید اضافه شدن به این پنل مطلع شوید.

 

  • دسترسی به پنل نمایندگی دامنه ResellerArea

جهت مشاهده نحوه دسترسی و ورود به پنل نمایندگی ثبت دامین خود، از طریق مقاله آموزشی “نحوه دسترسی به پنل نمایندگی دامنه ResellerArea ” اقدام نمایید.

 

  • تنظیمات برندینگ در پنل ResellerArea

جهت مشاهده نحوه تنظیم آدرس دامنه دلخواه جهت ورود مستقیم مشتریان نهایی، از طریق مقاله آموزشی “تنظیمات برندینگ در پنل ResellerArea” اقدام نمایید.

 

  • افزایش اعتبار (شارژ) پنل نمایندگی دامنه ResellerArea

جهت افزایش اعتبار پنل نمایندگی دامین خود به منظور ثبت دامنه جدید، انتقال دامنه و همچنین تمدید دامنه ها، شما میتوانید به مقاله آموزشی ” نحوه افزایش اعتبار (شارژ) پنل نمایندگی دامنه ResellerArea ” مراجعه فرمایید.

 

  • ثبت دامنه جدید در پنل نمایندگی دامنه ResellerArea

جهت مشاهده نحوه ثبت دامنه های جدید در پنل نمایندگی ثبت دامنه خود از طریق راهنمای آموزشی ” نحوه ثبت دامنه در پنل نمایندگی دامنه ResellerArea ” اقدام فرمایید.

 

  • تمدید دامنه در پنل نمایندگی دامنه ResellerArea

جهت تمدید دامنه های موجود در پنل نمایندگی دامنه خود از طریق راهنمای آموزشی ” نحوه تمدید دامنه در پنل نمایندگی دامنه ResellerArea ” اقدام فرمایید.

 

  • نحوه انتقال دامنه در پنل نمایندگی دامنه ResellerArea

برای ثبت درخواست انتقال دامنه هایی که در رجیسترارهای دیگر ثبت شده اند، می توانید ضمن مطالعه راهنمای آموزشی ” نحوه انتقال دامنه در پنل نمایندگی دامنه ResellerArea ” نسبت به انتقال دامنه مورد نظر اقدام نمایید.

 

  • نصب ماژول WHMCS کنترل پنل نمایندگی دامنه ResellerArea

در صورتی که از سیستم WHMCS برای مدیریت سرویس ها و کسب و کار خود استفاده می نمایید، می توانید به راحتی و با اتصال پنل نمایندگی دامنه خود به سیستم WHMCS ، نسبت به انجام خودکار درخواست های دامنه (ثبت دامنه جدید ، انتقال و تمدید دامنه) اقدام نمایید. برای این منظور تنها کافی است راهنمای آموزشی ” نحوه نصب ماژول WHMCS کنترل پنل نمایندگی دامنه ResellerArea ” را مطالعه فرمایید.

 

۴.۶/۵ - (۱۰ امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

لطفا علاوه بر متن نظر، نام و ایمیل خود را نیز وارد کنید. (ایمیل شما منتشر نخواهد شد)