چگونه خدمات و سرویس‌های خود را پیش از سررسید تمدید نماییم؟

 

احتمالا برای شما هم پیش آمده که قبل از ایجاد صورت حساب تمدید خدمات میزبانی وب (هاست اشتراکی، نمایندگی هاست، نمایندگی هاست لینوکس، سرور مجازی، سرور اختصاصی و …) تمایل به تمدید آن داشته باشید اما این امکان تا زمان ایجاد صورت حساب سیستمی برای شما میسر نباشد! ما در IRPOWER برای اولین بار در ایران امکان تمدید خدمات میزبانی وب و دامنه را برای شما فراهم کرده ایم تا بتوانید قبل از ایجاد صورت حساب های سیستمی برای تمدید کلیه خدمات دریافتی خود از طریق ناحیه کاربری و بدون ارجاع به بخش پشتیبانی توسط خودتان انجام شود! در ادامه روند تمدید خدمات و سرویس های میزبانی را برای شما توضیح خواهیم داد:

 

نحوه تمدید خدمات و سرویس ها زودتر از موعد:

برای تمدید خدمات دریافتی خود از IRPOWER، می توانید به صورت زیر اقدام نمایید:

 

۱) در ابتدا به ناحیه کاربری خود در IRPOWER وارد شوید.

برای مشاهده نحوه ورود به پنل کاربری خود می توانید آموزش نحوه ورود به ناحیه کاربری را دنبال نمایید.

 

۲) از منوی سرویس ها، گزینه تمدید سرویس را انتخاب نمایید.

 

۳) در این صفحه لیست خدمات و سرویس های فعال شما (به جز دامنه ها) مطابق تصویر زیر نمایش داده می شود. در این بخش سرویس‌های مورد نظر خود را از طریق کلیک بر روی چک باکس کنار محصولات انتخاب کنید.

 

 

۴) روبروی هر خدمات اطلاعاتی در خصوص تاریخ سررسید کنونی (تاریخ پایان سرویس)، دوره تمدید کنونی خدمات و همچنین دوره تمدید جدید قرار داده شده است. در صورتی که تمایل داشته باشید دوره مالی سرویس مورد نظر خود را جهت تمدید خدمات تغییر دهید، کافی است در قسمت دوره تمدید جدید، از بین دوره های موجود، دوره مالی مورد نظر خود را انتخاب نمایید.

۵) پس از انتخاب سرویس ها و دوره مالی مورد نظر جهت تمدید آن، کافی است بر روی دکمه ایجاد صورت حساب کلیک نمایید.

 

۶) صورت حساب مورد نظر شما ایجاد شد. جهت پرداخت صورت حساب مورد نظر خود می توانید به بخش صورت حساب ها مراجعه کرده و صورت حساب مورد نظر خود را پرداخت نمایید. در نظر داشته باشید که این سیستم به صورت خودکار صورت حساب های دارای زمان پایانی یکسان را در یک صورت حساب ایجاد می نماید. در صورتی که تاریخ سررسید کنونی سرویس ها با هم متفاوت باشد، صورت حساب های متفاوتی برای پرداخت ایجاد می شود که در صورت تمایل به پرداخت آن ها در یک صورت حساب، می توانید آن ها را تجمیع نمایید و سپس اقدام به پرداخت نمایید.

 

نکات قابل توجه:

  • سرویس‌هایی که دارای صورت حساب «پرداخت نشده» هستند و یا در وضعیت «مسدود» قرار دارند، قابل انتخاب نیستند. برای تمدید این دسته از سرویس ها می توانید به بخش صورت حساب های خود مراجعه نمایید و صورت حسابی که از قبل برای سرویس ایجاد شده است را پرداخت نمایید.
  • تنها سرویس هایی که امکان پرداخت برای آنها وجود دارد، در لیست خدمات شما قابل نمایش خواهد بود.
  • جهت تمدید دامنه های مورد نظر خود می توانید از طریق منو دامنه ها زیر منو تمدید دامنه را انتخاب نمایید. جهت مشاهده آموزش تمدید دامنه های خود پیش از موعد می توانید به مقاله آموزشی نحوه تمدید دامنه از طریق ناحیه کاربری مراجعه فرمایید.
  • به میزان دوره تمدید جدید انتخابی شما به مدت زمان سررسید کنونی سرویس انتخابی اضافه خواهد شد. برای مثال در صورتی که سرویس شما یک ماه اعتبار زمانی داشته باشد، با تمدید جدید سرویس به مدت سه ماه، سررسید کنونی آن سرویس به ۴ ماه تغییر خواهد کرد.
  • امکان تمدید خدمات در دوره های مالی که در لیست دوره تمدید جدید قابل انتخاب نیستند، نخواهد بود.
  • جهت خرید سرویس های میزبانی وب و دامنه جدید می توانید از طریق خرید خدمات میزبانی وب، دامنه و سرور مجازی ایران اقدام نمایید.

 

در صورت وجود هرگونه سوال یا ابهامی میتوانید با ما در تماس باشید.

۵/۵ - (۳ امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

لطفا علاوه بر متن نظر، نام و ایمیل خود را نیز وارد کنید. (ایمیل شما منتشر نخواهد شد)