نحوه تمدید دامنه های ملی ثبت شده توسط سایر شرکت‌ها

 

در صورتی که دامنه قبلا نزد IRPOWER ثبت یا تمدید شده، باید برای تمدید دامنه مطابق این راهنما عمل کنید.

همواره می‌توانید برای تمدید دامنه‌های ملی خود از طریق شرکت IRPOWER اقدام نمایید اما لازم است به این نکته توجه داشته باشید که مطابق با قوانین سازمان ایرنیک چنانچه سفارش تمدید دامنه را قبلا از طریق پنل ایرنیک خود ایجاد کرده‌اید متاسفانه امکان تمدید آن از طریق شرکت IRPOWER مقدور نیست.
در این وضعیت لازم است ابتدا مطابق با روال زیر درخواست قبلی تمدید دامنه در ایرنیک را کنسل نمایید.
– پس از وارد‌کردن نام دامنه در بخش دامنه‌های من، در صفحه نمایش مشخصات دامنه، بخشی به نام درخواست‌های این دامنه قرار دارد.
– در این بخش درخواستی از جانب شما برای تمدید ارسال شده که در وضعیت پرداخت نشده قرار دارد.
– با کلیک بر روی شماره درخواست می‌توانید نسبت به لغو این درخواست اقدام نمایید.

هم‌اکنون می‌توانید از طریق این مقاله آموزشی، مراحل تمدید دامنه ملی نزد این شرکت را دنبال کنید:

 نکات قابل توجه: 

ثبت دامنه‌های ملی توسط نمایندگان تنها از طریق پرداخت هزینه آن از طریق زیر قابل انجام خواهد بود:

الف- پرداخت آنلاین:
با استفاده از این روش می‌توانید از طریق یکی از درگاه‌های اینترنتی موجود در وب سایت اقدام به پرداخت هزینه دامنه مورد‌نظر فرمایید. در این روش دامنه مورد‌نظر شما به صورت خودکار رزرو خواهد شد و دیگر نیازی به تایید واحد فروش شرکت نخواهید داشت.

ب- افزودن وجه:
با مراجعه به ناحیه‌کاربری خود و منو “صورت‌حساب >> افزودن وجه” اقدام به نگهداری اعتبار در ناحیه‌کاربری خود فرمایید تا در مواقع لزوم و یا سفارش دامنه از این اعتبار جهت پرداخت هزینه استفاده نمایید. در این روش مانند روش بالا دامنه شما به صورت خودکار رزرو خواهد شد.

ج- واریز به حساب بانکی: 
پرداخت هزینه از طریق واریز به یکی از حساب‌های بانکی شرکت امکان‌پذیر است اما لازم است اطلاعات پرداختی خود را از طریق “ثبت پرداخت” برای ما ارسال نمایید تا پس از تایید واحد فروش و مالی شرکت اقدامات لازم در دستور کار قرار گیرد. در صورتی که پرداخت شما در خارج از ساعت کاری (ساعت کاری: ۹-۱۷ به جز روزهای تعطیل) این واحد باشد، بایستی تا روز کاری بعدی این واحد منتظر باشید. همچنین بررسی “ثبت پرداخت” حتی در ساعت کاری بخش فروش نیز نیازمند زمان خواهد بود. در نتیجه پیشنهاد ما این است که در صورت امکان اقدام به پرداخت هزینه با یکی از دو روش بالا فرمایید.

در صورتی که قصد ثبت دامنه جدیدی دارید، از این بخش وارد شوید.

موفق باشید.

۵/۵ - (۱ امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

لطفا علاوه بر متن نظر، نام و ایمیل خود را نیز وارد کنید. (ایمیل شما منتشر نخواهد شد)