تمدید دامنه در پنل نمایندگی دامنه ResellerArea

 

در این راهنمای آموزشی نحوه تمدید دامنه در پنل نمایندگی ثبت دامنه ResellerArea را بررسی خواهیم کرد. نمایندگان محترم ثبت دامنه IRPOWER می توانند با پیروی از مراحل زیر نسبت به تمدید دامنه های کاربران خود در پنل نمایندگی دامنه ResellerArea اقدام نمایند.

 

مرحله اول :

برای تمدید دامنه های مورد نظر خود لازم است ابتدا نسبت به افزایش اعتبار پنل نمایندگی دامنه ResellerArea اقدام نمایید.

 

مرحله دوم :

پس از افزایش اعتبار پنل نمایندگی دامنه ResellerArea با استفاده از اعتبار موجود در ناحیه کاربری، لازم است جهت تمدید دامنه مورد نظر خود به پنل نمایندگی دامنه ResellerArea لاگین نمایید.

 

نکته : جهت اشنایی با نحوه دسترسی به پنل نمایندگی دامنه ResellerArea میتوانید از راهنمای موجود در این لینک استفاده نمایید.

 

مرحله سوم :

پس از ورود موفقیت آمیز به پنل نمایندگی دامنه ResellerArea، جهت تمدید دامنه مورد نظر لازم است از منو Domains گزینه Domains List را انتخاب نمایید تا وارد صفحه نمایش لیست دامنه های ثبت شده در پنل شوید. پس از آن، به ترتیب زیر می توانید نسبت به تمدید  دامنه مورد نظر خود اقدام نمایید.

 

لیست دامنه ها

 

مرحله چهارم : 

در این مرحله لازم است ابتدا دامنه مورد نظر خود را از لیست دامنه ها انتخاب نمایید و سپس بر روی دکمه Manage در سمت راست صفحه کلیک نمایید تا وارد صفحه مدیریت دامنه مورد نظر شوید.

 

نکته : جهت یافتن دامنه ای که قصد تمدید ان را از پنل نمایندگی دامنه دارید میتوانید از کادر جستجو دامنه موجود در صفحه Domains List استفاده نمایید.

 

مرحله پنجم : 

پس از ورود به صفحه مدیریت دامنه مورد نظر، ابتدا لازم است از تب Overview نام دامنه و همچنین Expiry Date ان را کنترل نمایید. پس از کنترل تمامی موارد جهت تمدید دامنه میتوانید از سمت راست صفحه بر روی دکمه Renew Domain کلیک نمایید تا به صفحه تمدید دامنه ( Renew Domain ) هدایت شوید.

 

 

مرحله ششم : 

در این مرحله تنها کافی است پس از کنترل نام دامنه و تعداد سال هایی که قصد تمدید دامنه را دارید بر روی دکمه Next Step کلیک نمایید تا به اخرین مرحله از تمدید دامنه یعنی تایید تمدید دامنه و پرداخت صورت حساب مربوطه هدایت شوید.

 

مرحله هفتم : 

پس از ورود به صفحه پرداخت صورت حساب، همانند تصویر زیر لازم است مجددا نسبت به کنترل نام دامنه و تعداد سال هایی که قصد تمدید دامنه را دارید اقدام نمایید. پس از کنترل موارد مذکور و تایید درخوست تنها لازم است بر روی دکمه Confirm and Renew کلیک نمایید تا پروسه تمدید دامنه اغاز شود.

 

 

لازم به ذکر میباشد جهت مشاهده هزینه های ثبت دامنه جدید، تمدید دامنه و همچنین انتقال دامنه به IRPOWER شما میتوانید از منو Billing در سمت چپ صفحه گزینه Purchase Prices را انتخاب نمایید. در صفحه Purchase Prices شما میتوانید هزینه های مربوط به ثبت یا خرید دامنه ، تمدید دامنه و همچنین انتقال دامنه را به تفکیک هر پسوند مشاهده فرمایید و با توجه به این هزینه ها نسبت به شارژ پنل نمایندگی دامنه خود اقدام فرمایید.
۴.۵/۵ - (۲۵ امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

لطفا علاوه بر متن نظر، نام و ایمیل خود را نیز وارد کنید. (ایمیل شما منتشر نخواهد شد)