ثبت دامنه جدید در پنل نمایندگی دامنه ResellerArea

 

در این راهنمای آموزشی نحوه ثبت دامنه در پنل نمایندگی ثبت دامنه ResellerArea را بررسی خواهیم کرد. نمایندگان محترم ثبت دامنه IRPOWER می توانند با پیروی از مراحل زیر نسبت به ثبت دامنه های کاربران خود در پنل نمایندگی دامنه ResellerArea اقدام نمایند.

 

مرحله اول :

برای ثبت دامنه های مورد نظر خود لازم است ابتدا نسبت به افزایش اعتبار پنل نمایندگی دامنه ResellerArea اقدام نمایید.

 

مرحله دوم :

پس از افزایش اعتبار پنل نمایندگی دامنه ResellerArea با استفاده از اعتبار موجود در ناحیه کاربری، لازم است جهت ثبت دامنه مورد نظر خود به پنل نمایندگی دامنه ResellerArea لاگین نمایید.

 

نکته : جهت آشنایی با نحوه دسترسی به پنل نمایندگی دامنه ResellerArea میتوانید از راهنمای موجود در این لینک استفاده نمایید.

 

مرحله سوم :

پس از ورود موفقیت امیز به پنل نمایندگی دامنه ResellerArea ، جهت ثبت دامنه جدید لازم است از منو Domains گزینه Register Domain را انتخاب نمایید تا وارد صفحه ثبت دامنه جدید شوید. پس از آن، به ترتیب زیر می توانید نسبت به تکمیل اطلاعات مورد نیاز و ثبت دامنه مورد نظر خود اقدام نمایید.

 

Domain : در این بخش لازم است نام دامین مورد نظر خود را به همراه پسوند انتخابی دامنه وارد نمایید.

 

Period : در بخش Period میتوانید تعداد سال های مورد نظر خود برای ثبت دامنه جدید را مشخص نمایید.

 

Nameserver : در بخش Nameserver شما میتوانید نیم سرور ها مورد نظر خود را که قصد دارید پس از ثبت دامنه بر روی آن تنظیم نمایید را وارد کنید. در این بخش میتوانید حداکثر ۴ نیم سرور صحیح را وارد نمایید.

 

در ادامه و در بخش At below please enter the registrant information لازم است اطلاعات هویتی مالک دامنه به صورت دقیق وارد شود. پس از ورود صحیح تمامی اطلاعات خواسته شده در این صفحه لازم است بر روی دکمه Next Step کلیک نمایید تا وارد مرحله بعد شوید.

 

لازم به ذکر میباشد جهت مشاهده هزینه های ثبت دامنه جدید، تمدید دامنه و همچنین انتقال دامنه به IRPOWER شما میتوانید از منو Billing در سمت چپ صفحه گزینه Purchase Prices را انتخاب نمایید. در صفحه Purchase Prices شما میتوانید هزینه های مربوط به ثبت دامنه جدید، تمدید دامنه و همچنین انتقال دامنه را به تفکیک هر پسوند را مشاهده فرمایید و با توجه به این هزینه ها نسبت به شارژ پنل نمایندگی دامنه خود اقدام نمایید.
۵/۵ - (۳ امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

لطفا علاوه بر متن نظر، نام و ایمیل خود را نیز وارد کنید. (ایمیل شما منتشر نخواهد شد)


 1. علی رحمان پور
  علی رحمان پور
  اردیبهشت ۶, ۱۴۰۲ در ۱۰:۵۰ ب٫ظ

  سلام
  اطلاعات باید به فارسی وارد بشه یا انگلیسی

  پاسخ
  • Ali Shamsabadi
   Ali Shamsabadi
   اردیبهشت ۷, ۱۴۰۲ در ۱۰:۰۹ ق٫ظ

   با عرض سلام و وقت بخیر خدمت شما،

   تمامی فیلد ها و همچنین اطلاعات تماس مالک دامنه می بایست با زبان انگلیسی وارد شود.

   موفق باشید.

   پاسخ