ساخت ایمیل اختصاصی در کنترل پنل دایرکت ادمین

 

یکی از سوالاتی که عموما در ذهن کابران تازه وارد که قصد راه اندازی سایت دارند وجود دارد. نحوه ساخت ایمیل در دایرکت ادمین میباشد از این رو در این مقاله اموزشی چگونگی ایجاد و ساخت اکانت ایمیل در دایرکت ادمین را آموزش خواهیم داد.

دایرکت ادمین چیست ؟

 

به نقل از ویکی پدیا : دایرکت ادمین (به انگلیسی: DirectAdmin) ابزار تحت وب گرافیکی تابلوی کنترل میزبانی وب (کنترل پنل میزبانی وب)، برای مدیریت آسانتر وب سایت ها می باشد. به طور کلی دایرکت ادمین یک پنل مدیریت سرور و یا سرور مجازی میباشد که به شما این امکان را میدهد تا در سرور اختصاصی و یا سرور مجازی لینوکس خود اکانت های برای وب سایت ها ایجاد، ویرایش و مدیریت نمایید. این کنترل پنل محبوب علاه بر قیمت مناسب از سرعت خوبی نیز برخوردار است و از طرفی دارای مشکلات تحریم نمیباشد.

نحوه ساخت ایمیل در دایرکت ادمین

 

پس از سفارش سرویس میزبانی وب با کنترل پنل دایرکت ادمین از یک شرکت معتبر و دریافت مشخصات ورود به کنترل پنل. لازم است در ابتدا مطابق با مقاله آموزش نحوه ورود به دایرکت ادمین به کنترل پنل هاست دایرکت ادمین خود لاگین نمایید. و سپس مشابه تصویر زیر از بخش E-Mail-Management گزینه POP3 E-Mail Accounts را انتخاب کنید.

ایجاد ایمیل در دایرکت ادمین

ساخت ایمیل اختصاصی در دایرکت ادمین

در ادامه مطابق با تصویر زیر، پس از ورود به صفحه POP3 E-Mail Accounts، از سمت چپ صفحه بر روی Create mail account کلیک نموده و مشخصات ایمیل خود را در فیلد های موجود درج نمایید.

اموزش ساخت ایمیل در Directadmin

ورود اطلاعات لازم برای ایجاد ایمیل اکانت دایرکت ادمین

 

اگر مقادیر Email Quota  و Send Limit را ۰ وارد نمایید هیچ محدودیتی از لحاظ حجم ایمیل و تعداد ارسال ایمیل بر روی اکانت موردنظر اعمال نخواهد شد. در نهایت برای ایجاد ایمیل بر روی دکمه Create کلیک نمایید. با کلیک بر روی داکمه Create فرایند ایجاد Email در DirectAdmin به اتمام خواهد رسید. مشخصات اکانت ایمیل که شامل نام کاربری ایمیل، رمز عبور انتخابی برای ایمیل ایمیل و آدرس‌های سرویس‌های pop3 و smtp در صفحه جدید به شما نمایش داده خواهند شد.

در حال حاضر میتونید با استفاده از همین اطلاعاتی که هنگام ساخت ایمیل در هاست دایرکت ادمین خود ایجاد کردید و مطالعه مقاله آموزش ورود به وب میل در دایرکت ادمین وارد ایمیل خودتون بشید.

۵/۵ - (۱ امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

لطفا علاوه بر متن نظر، نام و ایمیل خود را نیز وارد کنید. (ایمیل شما منتشر نخواهد شد)