نحوه تغییر مالکیت خدمات از طریق ناحیه کاربری

 

بمنظور انتقال مالکیت خدمات به ناحیه کاربری شخص دیگری در IRPOWER، لازم است مطابق راهنمایی ارایه شده در این آموزش عمل نمایید. در نظر داشته باشید که انتقال سرویس مورد نظر تنها در صورت فعال بودن آن قابل انجام است.

مفاهیم مالکیت خدمات:

– واگذار کننده: به شخصی گفته می شود که هم اینک مالک خدمات است و قصد انتقال آن (ها) به شخص دیگری دارد.
– دریافت کننده: به شخصی گفته می شود که تمایل دارد مالک جدید خدمات باشد.

۱- در صورتی که شخص دریافت کننده در حال حاضر جزء کاربران IRPOWER نیست، لازم است از طریق لینک زیر در وب سایت این شرکت ثبت نام نماید.

۲- هر دو شخص واگذار کننده و دریافت کننده خدمات لازم است از طریق ناحیه کاربری خود یک درخواست پشتیبانی (Ticket) ایجاد نمایند. به ضمیمه این درخواست باید مدارک زیر ضمیمه گردد:

 

آموزش تغییر مالکیت خدمات در ناحیه کاربری

 

– فرم درخواست تغییر مالکیت:

واگذار کننده و دریافت کننده خدمات لازم است دو فرم زیر را تکمیل کرده، امضا نمایند و آنرا به ضمیمه درخواست های خود ارسال کنند.

[دریافت فرم دریافت کننده]

[دریافت فرم واگذار کننده]

– اسکن رنگی پشت و روی کارت ملی:
هر دو شخص واگذار کننده و دریافت کننده لازم است اسکن رنگی پشت و روی کارت ملی خود را به ضمیمه درخواست های خود ارسال نمایند.

نکات قابل توجه :

۱- فرم های ارسالی حتما لازم است توسط خود شخص تکمیل و ارسال شود. تکمیل فرم می تواند به صورت دستی و یا تایپی انجام پذیرد. اما در هر دو صورت لازم است امضا و نام و نام خانوادگی و تاریخ با خودکار آبی به صورت دستی درج شود. امضا الکترونیکی یا فاقد نام و نام خانوادگی و تاریخ، مورد قبول این شرکت نیست.

۲- پس از بررسی مدارک و انجام استعلام های امنیتی مورد نیاز توسط شرکت، انتقال سرویس ظرف مدت ۷ روز کاری انجام خواهد شد.
۳-
پس از انتقال دامنه بین المللی به ناحیه کاربری شخص دیگر، ایمیل هایی از طرف رجیسترار برای مالک فعلی و جدید دامنه ارسال خواهد شد که لازم است تایید ایمیل توسط هر دو شخص انجام شود. خواهشمندم به این نکته توجه نمایید در صورت عدم تایید ایمیل توسط هر فرد، مالکیت دامنه بین المللی توسط رجیسترار تغییر نخواهد کرد.

۴-توجه داشته باشید با این نوع انتقال، مالیکت دامنه های ملی تغییر نخواهد کرد. برای اطلاع از نحوه انتقال مالکیت دامنه ملی لازم است اینجا کلیک کنید.

۵- جهت تغییر مالکیت خدمات نمایندگی میزبانی وب یا نمایندگی دامنه علاوه بر مدارک خواسته شده، واگذار کننده و دریافت کننده سرویس لازم است به یکی از دفاتر اسناد رسمی در سراسر کشور مراجعه فرمایید و نسبت به ارایه تعهد نامه محضری اقدام نمایید.

[دریافت متن نمونه تعهد محضری (جهت انتقال نمایندگی)]

در صورتی که با خدمات IRPOWER آشنایی ندارید، از این بخش وارد شوید.

موفق باشید

۴.۴/۵ - (۱۰ امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

لطفا علاوه بر متن نظر، نام و ایمیل خود را نیز وارد کنید. (ایمیل شما منتشر نخواهد شد)