نحوه تغییر نام و نام‌خانوادگی ناحیه کاربری خود در IRPOWER

 

با توجه به اینکه همواره از شما عزیزان درخواست داشته ایم تا از مشخصات و اطلاعات صحیح در زمان سفارش‌های خود استفاده نمایید، با این حال در صورتی که در زمان ثبت نام دچار خطا شده اید یا تمایل داشته باشید تا مشخصات خود را تغییر دهید، با توجه به اینکه چه درخواستی دارید می توانید بر اساس موارد زیر اقدام به تغییرات کنید. در نظر داشته باشید این موارد تنها به جهت صیانت از اطلاعات وب سایت، مالکیت دامنه و میزبانی وب و به صورت کلی خدمات خریداری شده شما از IRPOWER در نظر گرفته شده است تا دست افراد سودجو جهت سواستفاده‌های احتمالی کوتاه شود. در نتیجه از شما عزیزان تقاضا می کنیم همکاری‌های لازم را در این خصوص با همکاران ما داشته باشید:

 

الف – در صورتی که قصد واگذاری/فروش سرویس‌های خود را دارید:

در صورتی که قصد واگذاری یا فروش تمام یا بخشی از خدمات و سرویس‌های خود پس خرید دامنه، میزبانی وب، گواهینامه دیجیتال و … را به اشخاص دیگر دارید، تنها کافی است مراحل ذکر شده در آموزش نحوه تغییر مالکیت خدمات در ناحیه کاربری را دنبال فرمایید.

ب – در صورت تغییر نماینده شرکت:

در صورتی که ناحیه کاربری حقوقی دارید و به هر دلیلی قصد تغییر نماینده رسمی شرکت خود را دارید، به جهت معرفی نماینده جدید تنها کافی است تیکتی به همراه مدارک زیر به بخش فروش و مالی ارسال نمایید:

 

۱) نامه رسمی ممهور شرکت جهت انجام تغییرات مورد‌نیاز با متن زیر:

با توجه به تغییر نماینده شرکت ……………….. بدینوسیله این شرکت درخواست خود را به ‌منظور تغییر مشخصات ثبت شده در حساب‌ کاربری به شرح زیر ارائه می‌نماید. این شرکت تمامی مسئولیت‌های مادی و معنوی ناشی از انجام این تغییر را ضمن این درخواست بر عهده می‌گیرد.

مشخصات نماینده قدیم شرکت:
مشخصات نماینده جدید شرکت:

مهر، امضا یکی از صاحبان امضاء مجاز به همراه نام و سمت و تاریخ

۲) آگهی تاسیس و آگهی آخرین تغییرات صاحبان امضای مجاز

۳) دریافت و تکمیل فرم دریافت‌کننده خدمات توسط نماینده جدید شرکت به همراه اسکن پشت و روی کارت ملی

 

 

‌ج – در صورتی که نام ناحیه کاربری بصورت ناقص وارد شده باشد:

در صورتی که نام یا نام‌خانوادگی متقاضی دارای پسوند یا پیشوند باشد و در زمان ثبت‌نام بصورت دقیق وارد نشده باشد، کاربر ضمن ثبت یک درخواست به واحد فروش و مالی و ارائه اسکن پشت و روی کارت ملی خود می‌تواند درخواست تکمیل نام یا نام‌خانوادگی خود نماید.

 

 

د – در صورتی که نام و نام‌خانوادگی اشتباه در زمان ثبت‌نام ارائه شده باشد:

در صورتی که در زمان ثبت نام و تهیه خدمات نام و یا نام خانوادگی اشتباه ارایه شده باشد، به منظور تصحیح آن لازم است ضمن ثبت درخواست پشتیبانی به واحد فروش و مالی، مدارک زیر به پیوست درخواست ارایه گردد:

۱) تعهدنامه محضری (قابل تنظیم در تمامی دفاتر اسناد رسمی سراسر کشور) با متن زیر:

اینجانب ……………….. متولد………………. فرزند ………… صادره از …………… به شماره ملی ………………. و شماره شناسنامه ……………….. با توجه به ارایه مشخصات اشتباه در زمان ثبت ‌نام در وب‌سایت www.IRPOWER.com، بدینوسیله اعلام می دارم که مالکیت ناحیه‌ کاربری و تمامی سرویس های ایجاد شده با ایمیل آدرس ……………………………. و نام …………………… که به صورت اشتباه وارد شده، از آن اینجانب بوده و درخواست تصحیح آن را به مشخصات فوق دارم. همچنین متعهد می شوم تمامی مسئولیت‌های مادی و معنوی ناشی از این تغییرات را شخصا به عهده بگیرم.

نام و نام خانوادگی
امضا، اثر انگشت و تاریخ

۲) اسکن پشت و روی کارت ملی

ه – در صورتی که بدلیل هرگونه اختلاف قصد تغییر دارید:

در این صورت لازم است به مراجع قضایی یا پلیس فتا مراجعه فرمایید. در صورت دریافت دستور قضایی در خصوص ایجاد تغییرات و واگذاری مالکیت، این شرکت به دستور مراجع قضایی پاسخ مقتضی ارایه خواهد نمود.

 

 

نکات قابل توجه:

– به منظور سهولت کار، مدارک مورد نیاز را تنها از طریق ثبت درخواست پشتیبانی ارسال فرمایید.

– مدارک ارسالی بایستی به صورت اسکن شده با رزولیشن بالا و یا تصاویر ثبت شده با دوربین های با کیفیت باشد. در صورت ارسال درخواست های بی کیفیت امکان پیگیری درخواست از جانب ما میسر نخواهد بود.

-هرگونه قلم خوردگی و یا تصحیح موارد به صورت نرم افزاری یا استفاده از اطلاعات ناصحیح باعث عدم پیگیری درخواست خواهد شد.

– بدلایل امنیتی و جهت انجام استعلامات لازم، انجام درخواست‌های تغییر نام و نام‌خانوادگی با تاخیر صورت می‌پذیرد.

 

موفق باشید.

۴/۵ - (۸ امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

لطفا علاوه بر متن نظر، نام و ایمیل خود را نیز وارد کنید. (ایمیل شما منتشر نخواهد شد)