پنل مدیریت نمایندگی دامنه IRPOWER که نقش رابط بین نمایندگان یا کاربران نمایندگان و رجیسترارهای همکار IRPOWER را ایفا می کند، امکان مدیریت تمامی دامنه ها در تمامی رجیسترارها را در یک پنل واحد مهیا می کند که با ارایه تمامی امکانات ارائه شده توسط رجیسترارها، نمایندگان را از مراجعه به پنل های متفاوت و مدیریت پراکنده دامنه ها بی نیاز می کند.

در آخرین بروز رسانی صورت گرفته بر روی این پنل امکان تکمیل خودکار مشخصات صاحب امتیاز در زمان سفارش ثبت و انتقال به پنل افزوده شده است. با این قابلیت در زمان ثبت سفارش براساس اطلاعات سفارشات قبلی در فرم‌های ثبت و انتقال دامنه مشخصات صاحب امتیاز دامنه خودکار تکمیل می‌گردد. این قابلیت به صورت متوسط ۵۰ درصد زمان انتقال یا ثبت دامنه را از طریق پنل نمایندگی کاهش می‌دهد. همچنین علاوه بر تسریع ثبت سفارش، به کاهش اشتباه در زمان ورود اطلاع کمک می‌کند.جهت استفاده از این قابلیت کافی است تمام یا بخشی از ایمیل فرد مورد نظر را در فیلد ایمیل وارد نمایید. سیستم به صورت خودکار در تاریخچه سفارش‌های قبل جستجو انجام می‌دهد و نتایج مربوط به ایمیل مورد نظر را (مانند تصویر فوق) به شما نشان میدهد. با انتخاب رکورد مورد نظر کلیه اطلاعات ثبت شده قبلی در فیلدهای مربوط قرار داده می شوند.

موارد قابل ملاحظه:

  • در صورتی که در زمان ثبت سفارش جدید برای ایمیل وارد شده، مشخصات نسبت به گذشته تغییر یابد، این مشخصات جدید جایگزین موارد قبلی برای ایمیل مورد نظر خواهد شد و در جستجوهای آتی این موارد استفاده خواهد شد.
  • جهت تسریع نمایش نتایج، سیستم تنها ۱۰ رکورد آخر مرتبط با عبارت جستجو شده توسط شما را نمایش میدهد.
  • در پنل نمایندگی دامنه ریسلر اریا، مبنای ذخیره اطلاعات ذکر شده، ایمیل میباشد و برای هر ایمیل در ناحیه نمایندگی شما تنها یک نسخه اطلاعات (آخرین اطلاعات وارد شده) نگهداری میشود.
 اگر هنوز نمایندگی دامنه تهیه نکردید و تمایل دارید با استفاده از این قابلیت و قابلیت های بسیار زیاد دیگر کسب‌وکار فروش دامنه خود را آغاز کنید، میتوانید هم اکنون نسبت به خرید نمایندگی دامنه اقدام کنید. همچنین جهت مشاهده دیگر آموزش‌های مرتبط با پنل نمایندگی دامنه میتوانید نحوه کار با پنل نمایندگی دامنه ResellerArea را مطالعه کنید.
۵/۵ - (۱ امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

لطفا علاوه بر متن نظر، نام و ایمیل خود را نیز وارد کنید. (ایمیل شما منتشر نخواهد شد)