مدیریت دامنه های موجود در پنل نمایندگی دامنه ResellerArea

 

در این راهنمای آموزشی نحوه مدیریت دامنه های موجود در پنل نمایندگی دامنه ResellerArea را بررسی خواهیم کرد. نمایندگان محترم ثبت دامنه IRPOWER می توانند با پیروی از مراحل زیر نسبت به مدیریت دامنه های کاربران خود در پنل نمایندگی دامنه ResellerArea اقدام نمایند.

 

مرحله اول :

جهت مدیریت دامنه های موجود در پنل نمایندگی خود لازم است ابتدا با مطالعه راهنمای ” نحوه دسترسی به پنل نمایندگی دامنه ResellerArea ” به پنل نمایندگی ثبت دامنه ResellerArea لاگین نمایید.

 

مرحله دوم :

پس از ورود موفقیت آمیز به پنل نمایندگی دامنه ResellerArea، جهت مدیریت دامنه های مورد نظر لازم است از منو Domains گزینه Domains List را انتخاب نمایید تا وارد صفحه نمایش لیست دامنه های ثبت شده در پنل شوید. پس از آن، به ترتیب زیر می توانید نسبت به مدیریت دامنه مورد نظر خود اقدام نمایید:

 

 

مرحله چهارم : 

در این مرحله لازم است ابتدا دامنه مورد نظر خود را از لیست دامنه ها انتخاب نمایید و سپس بر روی دکمه Manage در سمت راست صفحه کلیک نمایید تا وارد صفحه مدیریت دامنه مورد نظر شوید.

 

نکته : جهت یافتن دامنه ای که قصد مدیریت و اعمال تغییرات در ان را از پنل نمایندگی دامنه دارید میتوانید از کادر جستجو دامنه موجود در صفحه Domains List استفاده نمایید.

 

مرحله پنجم : 

پس از ورود به صفحه مدیریت دامنه مورد نظر، میتوانید با توجه به نیاز حال حاضر خود به تب های موجود در این صفحه مراجعه نمایید و تغییرات مورد نظر خود را بر روی دامنه اعمال نمایید.

 

 

تب Overview : همانطور که در تصویر فوق مشاهده میفرمایید در تب Overview اطلاعاتی از قبیل نام دامنه، تاریخ ثبت دامنه، تاریخ اکسپایر دامنه، نام ریجسترار ثبت کننده دامنه و همچنین وضعیت قفل انتقال دامنه قابل مشاهده میباشد.

 

تب NameServers : همانطور که از نام این تب مشخص میباشد، در این بخش شما به سادگی قادر خواهید بود نسبت به تغییر نیم سرور های دامنه مورد نظر اقدام نمایید.

 

تب EPP Code : در تب EPP Code شما میتوانید کد انتقال دامنه مورد نظر خود را مشاهده فرمایید.

 

تب Contacts : در این بخش شما میتوانید اطلاعات مربوط به دامنه از قبیل Registrant Contact ، Administrative Contact ، Billing Contact و Technical Contact را مشاهده نمایید و در صورت تمایل اطلاعات مجود در این بخش را ویرایش نمایید.

 

تب Child Hosts : همانطور که از نام این تب مشخص میباشد، با ورود به تب Child Hosts شما میتوانید نسبت به مدیریت Child Hosts های دامنه خود اقدام نمایید. همانطور که در تصویر زیر مشاهده میفرمایید در این بخش امکان اضافه کردن چایلد هاست جدید و همچنین ویرایش و حذف چایلد هاست های موجود وجود دارد .

 

 

مرحله هفتم : 

در نهایت پس از اعمال تغییرات مورد نظر خود در بخش مدیریت دامنه ، لازم است بر روی دکمه Save Changes کلیک نمایید تا تغییرات اعمال شده در این بخش به درستی ذخیره شود.
۵/۵ - (۱ امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

لطفا علاوه بر متن نظر، نام و ایمیل خود را نیز وارد کنید. (ایمیل شما منتشر نخواهد شد)