نمایندگی درصدی میزبانی وب چیست؟

 

سرویس نمایندگی درصدی میزبانی وب IRPOWER به شما این امکان را می‌دهد تا با افزایش خرید سرویس‌های متنوع هاست، تخفیف‌های بیشتری دریافت نمایید. تخفیف‌های نمایندگی درصدی هاست از ۱۰ تا ۲۰ درصد تخفیف دائمی خواهد بود. این تخفیف‌ها با استفاده از کوپن تخفیف اختصاصی (که تنها برای شما ایجاد خواهد شد) بر روی سرویس‌های هاست ایران، هاست اروپا، هاست پربازدید قابل استفاده خواهد بود.

بسته های نمایندگی درصدی میزبانی وب:

بسته‌های نمایندگی درصدی میزبانی وب را می‌توانید از طریق جدول زیر مشاهده نمایید:

سرویس های مشمول تخفیف تخفیف نمایندگی درصدی حداقل تعداد میزبانی وب فعال
میزبانی وب ایران
میزبانی وب اروپا
میزبانی وب پربازدید
۱۰٪ ۳
۱۵٪ ۵
۲۰٪ ۱۰

مثال: در صورتی که ۳ سرویس میزبانی وب اشتراکی فعال دارید، کوپن اختصاصی ۱۰٪ برای خرید میزبانی وب جدید و تمدید سرویس های قبلی ایجاد خواهد شد.

نحوه دریافت نمایندگی درصدی میزبانی وب:

در صورتی که در هر مرحله از بسته‌های نمایندگی درصدی میزبانی وب قرار دارید، تنها کافی است از طریق درخواست پشتیبانی (تیکت) به بخش “فروش و مالی” درخواست فعال‌سازی کوپن تخفیف اختصاصی خود را ارسال نمایید تا پس از ایجاد کوپن تخفیف، بتوانید برای سفارشات بعدی هاست اشتراکی خود، از کوپن تخفیف مربوطه استفاده نمایید.

شرایط استفاده:

– جهت دریافت سرویس نمایندگی درصدی میزبانی وب، تنها کافی است درخواست خود را از طریق ارسال تیکت به بخش “فروش و مالی” اعلام فرمایید.

– در صورتی که واجد شرایط نمایندگی درصدی میزبانی وب هستید ولی تا به این لحظه اقدام به دریافت این سرویس نکرده‌اید، پس از فعال‌سازی کوپن تخفیف اختصاصی شما، این کوپن تخفیف بر روی سرویس‌های دیگر میزبانی وب شما قرار خواهد گرفت تا در تمدید هاست‌های خود بتوانید از تخفیف‌های در نظر گرفته شده استفاده نمایید.

– کوپن تخفیف ایجاد شده قابل استفاده بر روی کلیه دوره‌های مالی (ماهیانه، سالانه، دو و سه ساله) سرویس‌های میزبانی وب خواهد بود.

– در صورتی که پس از دریافت سرویس نمایندگی درصدی میزبانی وب تعداد هاست‌های فعال شما کمتر از بسته در نظر گرفته شود، کوپن تخفیف ارائه شده در بررسی‌های دوره‌ای شرکت به بسته پایینتر کاهش یافته و یا تخفیف‌های در نظر گرفت شده لغو خواهد شد.

– کوپن تخفیف ایجاد شده قابل ادغام با سایر کوپن‌های ارائه شده در جشنواره‌های فروش ویژه نخواهد بود.

– کوپن تخفیف ایجاد شده تنها برای سرویس‌های هاست ایران، هاست اروپا و هاست پربازدید قابل استفاده خواهد بود.

– کوپن تخفیف ایجاد شده قابل استفاده برای خرید هاست‌های جدید و تمدید هاست‌های قبلی خواهد بود.

– در صورت ارتقا/کاهش بسته نمایندگی درصدی شما، تخفیف‌های تمامی سرویس‌های میزبانی وب موجود افزایش/کاهش خواهد یافت.

– جهت مشاهده نحوه استفاده از کوپن تخفیف، لطفا  اینجا را کلیک کنید.

– جهت خرید هاست‌های مورد‌نظر خود می‌توانید بر روی هاست ایران ، هاست اروپا و هاست پربازدید کلیک کنید.

موفق باشید.