نمایندگی درصدی خدمات میزبانی وب چیست؟

 

سرویس نمایندگی درصدی میزبانی وب IRPOWER به شما این امکان را می‌دهد تا با افزایش خرید سرویس‌های متنوع میزبانی وب، تخفیف‌های بیشتری دریافت نمایید. با استفاده از تخفیف‌های نمایندگی درصدی هاست بسته به تعداد سرویس های میزبانی وب خود تا ۲۰ درصد تخفیف دائمی بر روی کلیه خدمات هاست اشتراکی لینوکس و ویندوز دریافت نمایید. این تخفیف‌ها که با استفاده از کوپن تخفیف اختصاصی منحصر بفرد ایجاد شده برای شما قابل استفاده بود، امکان تجمیع سرویس ها و خدمات خود در یک شرکت و یک ناحیه کاربری با استفاده از تخفیف های بی نظیر دایمی ایجاد خواهد شد.

 

مزایای استفاده از نمایندگی درصدی خدمات میزبانی وب:

 

  • دریافت تخفیف های بی نظیر تا ۲۰ درصد بر روی کلیه خدمات میزبانی وب اشتراکی
  • امکان مدیریت همزمان تمامی سرویس های میزبانی خود در یک اکانت
  • دریافت کلیه خدمات پشتیبانی از سرویس ها به صورت رایگان
  • دریافت کلیه امکانات خدمات میزبانی وب IRPOWER‌ برای تمامی خدمات
  • امکان استفاده از کوپن تخفیف انحصاری خود در سفارش خدمات
  • عدم امکان پیگیری تخفیف های دریافتی برای دیگران
  • دریافت تخفیف های لحظه ای بدون نیاز به پیگیری برای هر سفارش
  • کاهش هزینه های پرداختی برای دریافت خدمات
  • کسب درآمد از فروش محصولات

 

 

سرویس نمایندگی درصدی میزبانی وب مناسب چه افرادی است؟

 

در صورتی که شما یکی از فعالان و کاربران خدمات اینترنتی هستید، شما یکی از مخاطبان این سرویس خواهید بود. امروزه با گسترش دسترسی به اینترنت و کسب و کارهای اینترنتی، بسیاری از افراد درصدد داشتن خدمات وب سایت برای خود هستند که مسلما نیاز به خدمات هاست و دامین خواهند بود که با جذب مخاطبان و ارایه خدمات هاست و دامین به آنها، می توانید تا ۲۰ درصد از کل خرید خود را پس انداز کنید یا با فروش خدمات به افراد دیگر درآمد زایی میلیونی برای خود داشته باشید. طراحان وب، برنامه نویسان، فعالان شبکه های اجتماعی، تالارهای گفتگو، سرویس های وبلاگ دهی و هر فردی که به نحوی در تجارت الکترونیک فعال است می تواند مخاطب نمایندگی درصدی خدمات میزبانی وب ما باشد.

 

 

نمایندگی درصدی خدمات میزبانی وب بر روی چه سرویس هایی قابل استفاده است؟

 

سرویس نمایندگی درصدی خدمات میزبانی وب بر روی کلیه خدمات خرید هاست (به شرح زیر) اعم از تمامی خدمات هاست لینوکس و هاست ویندوز برای کاربران قابل استفاده خواهد بود. لیست خدماتی که در حال حاضر مشمول تخفیف های نمایندگی درصدی میزبانی وب ما می شوند به شرح زیر است:

 

 

بسته های نمایندگی درصدی میزبانی وب:

 

بسته‌های نمایندگی درصدی میزبانی وب را می‌توانید از طریق جدول زیر مشاهده نمایید. در این جدول میزان تخفیف دریافتی شما بر اساس تعداد سرویس های هاست فعال شما نمایش داده شده است. همانطور که قابل مشاهده است، در صورتی که حداقل سه سرویس هاست اشتراکی فعال داشته باشید، می توانید از ۱۰درصد و در صورت رسیدن به ۱۰ سرویس (یا بیشتر) هاست اشتراکی فعال، می توانید از ۲۰درصد تخفیف در خرید خدمات میزبانی وب اشتراکی استفاده نمایید:

 

سرویس های مشمول تخفیف تخفیف نمایندگی درصدی حداقل تعداد میزبانی وب فعال
هاست لینوکس ایران

هاست لینوکس ابری ایران

هاست وردپرس ابری ایران

هاست لینوکس اروپا

هاست لینوکس ویژه

هاست ویندوز ایران

هاست ویندوز اروپا

۱۰٪ ۳
۱۵٪ ۵
۲۰٪ ۱۰

 

 

نحوه دریافت نمایندگی درصدی میزبانی وب:

 

در صورتی که در هر مرحله از بسته‌های نمایندگی درصدی میزبانی وب قرار دارید، تنها کافی است از طریق درخواست پشتیبانی (تیکت) به بخش “فروش و مالی” درخواست فعال‌سازی کوپن تخفیف اختصاصی خود را ارسال نمایید تا پس از ایجاد کوپن تخفیف، بتوانید برای سفارشات بعدی هاست اشتراکی یا تمدید سرویس های قبلی خود، از کوپن تخفیف مربوطه استفاده نمایید.

 

 

شرایط استفاده از نمایندگی درصدی:

 

– جهت دریافت سرویس نمایندگی درصدی میزبانی وب، تنها کافی است درخواست خود را از طریق ارسال تیکت به بخش “فروش و مالی” اعلام فرمایید.

– در صورتی که واجد شرایط نمایندگی درصدی میزبانی وب هستید ولی تا به این لحظه اقدام به دریافت این سرویس نکرده‌اید، پس از فعال‌سازی کوپن تخفیف اختصاصی شما، این کوپن تخفیف بر روی سرویس‌های دیگر میزبانی وب شما قرار خواهد گرفت تا در تمدید هاست‌های خود بتوانید از تخفیف‌های در نظر گرفته شده استفاده نمایید.

– کوپن تخفیف ایجاد شده قابل استفاده فقط بر روی دوره مالی ماهیانه سرویس‌های میزبانی وب خواهد بود.

– در صورتی که پس از دریافت سرویس نمایندگی درصدی میزبانی وب تعداد هاست‌های فعال شما کمتر از بسته در نظر گرفته شود، کوپن تخفیف ارائه شده در بررسی‌های دوره‌ای شرکت به بسته پایینتر کاهش یافته و یا تخفیف‌های در نظر گرفت شده لغو خواهد شد.

– کوپن تخفیف ایجاد شده قابل ادغام با سایر کوپن‌های ارائه شده در جشنواره‌های فروش ویژه نخواهد بود.

– کوپن تخفیف ایجاد شده تنها برای سرویس‌های میزبانی وب اشتراکی مورد اشاره در بالا قابل استفاده خواهد بود.

– کوپن تخفیف ایجاد شده قابل استفاده برای خرید هاست‌های جدید و تمدید هاست‌های قبلی خواهد بود.

– در صورت ارتقا/کاهش بسته نمایندگی درصدی شما، تخفیف‌های تمامی سرویس‌های میزبانی وب موجود افزایش/کاهش خواهد یافت.

– جهت مشاهده نحوه استفاده از کوپن تخفیف، لطفا بر روی آموزش استفاده از کوپن تخفیف کلیک کنید.

 

در صورت وجود هر سوالی پیرامون خدمات نمایندگی درصدی و یا هرگونه پیشنهاد همکاری با ما می توانید از طریق ثبت تیکت با ما در ارتباط باشید.

۵/۵ - (۴ امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

لطفا علاوه بر متن نظر، نام و ایمیل خود را نیز وارد کنید. (ایمیل شما منتشر نخواهد شد)