IRPOWER شما را به گردهمایی بزرگ فعالان وردپرسی ایران دعوت میکند.

 

 

با گسترش کسب و کار های آنلاین و فروشگاه های اینترنتی در جهان، این موج ایران را نیز در بر گرفته و نقش وردپرس به عنوان یکی از قدرتمند ترین سیستم های مدیریت محتوا بر کسی پوشیده نمی باشد و با افزوده شدن امکانات بی نظیر در این سیستم مدیریت محتوا، نقش آن در بین مابقی CMS ها بسیار پر رنگ تر و قویتر شده است. در همین لحظه که در حال خواندن این مقاله می باشد، تعداد بی شماری از توسعه دهندگان وردپرس در حال افزودن امکانات جدید و بالا بردن حداکثری امنیت وردپرس می باشند و همواره افزونه ها، قالب ها، امکانات و ابزار های بهینه ای در این سیستم مدیریت محتوا تولید و به بازار عرضه می شود. همانطور که در جهان شاهد رویداد های متعددی در زمینه وردپرس هستیم و متخصصین و وبمستران بسیاری در گردهمایی های وردپرسی شرکت می کنند.

 

 

گردهمایی بزرگ وردپرسی در ایران

 

در ایران عزیز نیز برای اولین بار رویدادی در سطح کشور برگزار شده است که در آن از توسعه دهندگان وردپرس، تولیدکنندگان محتوا، طراحان وبسایت و مدیران فروشگاه های اینترنتی دعوت به عمل آمده که در رویداد WPsummit که در محل دانشگاه تربیت مدرس در تاریخ ۵ و ۶ دی ماه برگزار خواهد شد، شرکت نمایند و از حضور یکدیگر برای رشد فردی و عمومی جامعه استفاده نمایند. همچنین در کنار ایجاد بستری مناسب جهت شبکه سازی، سیستم وردپرس و فروشگاه ساز قدرتمند آن یعنی ووکامرس، بصورت تخصصی مورد بررسی قرار خواهد گرفت و با تازه ترین بروزرسانی های این فروشگاه ساز قدرتمند آشنا خواهید شد.

کلیه افرادی که به نحوی با وردپرس و ووکامرس در تعامل هستند و از ابزار برای مدیریت وبسایت خود استفاده میکنند و یا خدمات ارائه میدهند، مخاطبان اصلی این رویداد هستند.

 

 

محورهای اصلی رویداد WPSummit

 

از مهمترین محورهای رویداد می توان به نقش وردپرس در بازار جهانی، کسب و کار آنلاین و تاثیر آن در ایران، نوآوری در کسب و کار اینترنتی، وردپرس در بسترهای مختلف میزبانی، استفاده از سیستم اختصاصی یا سیستم مدیریت محتوای وردپرس، مزایا و معایب هرکدام، بایدها و نبایدهای وردپرس و نقش وردپرس در نهایت استفاده نمودن از اینترنت مارکتینگ، اشاره نمود.

 

در صورتی که علاقه مند به شرکت در رویداد می باشید برای کسب اطلاعات بیشتر و ثبت نام در رویداد، به وبسایت wpsummit.ir مراجعه نمایید.

 

ضمنا شما می توانید با کد تخفیف IRPOWER با حداقل قیمت ممکن در این رویداد شرکت نمایید.

 

منتظر دیدار شما در WPSummit هستیم.

۵/۵ - (۸ امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

لطفا علاوه بر متن نظر، نام و ایمیل خود را نیز وارد کنید. (ایمیل شما منتشر نخواهد شد)