پنل نمایندگی ResellerArea

مفتخریم به اطلاع برسانیم با استفاده از ۱۵ سال تجربه ارائه خدمات مرتبط با دامنه و همکاری با بیش از ۱۵ رجیسترار معتبر بین المللی، به منظور ایجاد شرایط مناسب برای مدیریت بهتر تمامی پسوندهای دامنه، کنترل پنل اختصاصی دامنه IRPOWER را با نام ResellerArea ایجاد کرده ایم تا بتواند پاسخی به تمام نیازهای شما باشد.

این کنترل پنل که نقش رابط بین نمایندگان یا کاربران نمایندگان و رجیسترارهای همکار IRPOWER را ایفا می کند، امکان مدیریت تمامی دامنه ها در تمامی رجیسترارها را در یک پنل واحد مهیا می کند که با ارایه تمامی امکانات ارائه شده توسط رجیسترارها، نمایندگان را از مراجعه به پنل های متفاوت و مدیریت پراکنده دامنه ها بی نیاز می کند.

همچنین با فراهم کردن رابط کاربری یکپارچه، امکان همکاری با رجیسترارهای دیگر را بدون نیاز و توجه به پیچیدگی‌های API و پنل آنها را برای نمایندگان ما میسر خواهد کرد.

در ادامه به برخی از ویژگی های ResellerArea اشاره خواهیم کرد:

 

 

 

این پنل اختصاصی پس از پشت سر گذاشتن مراحل تست داخلی و عمومی توسط بخش بزرگی از نمایندگان دامنه و پس از مدیریت چند هزار درخواست ثبت دامنه، تمدید، انتقال طی هفته‌های اخیر، همینک نسخه بتای عمومی آن آماده بهره برداری است. برای دسترسی به کنترل پنل نمایندگی دامنه ریسلراریا و همچنین دریافت آموزش های لازم میتوانید به راهنمای نحوه کار با پنل نمایندگی دامنه ResellerArea مراجعه نمایید. در ادامه برخی از ویژگی‌های این سامانه را با هم بررسی می‌کنیم.

 

مدیریت چند رجیسترار

این سامانه امکان اتصال به مراکز ثبت مختلف همکار IRPOWER را زیر یک سقف ممکن ساخته است. این ویژگی از آن جهت اهمیت پیدا می‌کند که علاوه بر پشتیبانی دامنه‌هایی که هم اکنون توسط نمایندگان به ثبت رسیده است امکان پشتیبانی از مراکز ثبت جدید را نیز به سادگی در آینده ممکن می‌کند و از این رو ResellerArea را در سطح تعداد پسوند‌های پشتیبانی شده بسیار مقیاس‌پذیر خواهد کرد. همچنین رابط کاربری یکپارچه‌ای را برای تمامی دامنه‌ها در تمامی مراکز ثبت ارائه می‌دهد که این ویژگی در سهولت استفاده کاربر بسیار موثر است.

 

قابلیت ارایه نمایندگی چند سطحی

مدیریت چند رجیسترار سامانه امکان اتصال به مراکز ثبت مختلف همکار IRPOWER را زیر یک سقف ممکن ساخته است. این ویژگی از آن جهت اهمیت پیدا می‌کند که علاوه بر پشتیبانی دامنه‌هایی که هم اکنون توسط نمایندگان به ثبت رسیده است امکان پشتیبانی از مراکز ثبت جدید را نیز به سادگی در آینده ممکن می‌کند و از این رو ResellerArea را در سطح تعداد پسوندهای پشتیبانی شده بسیار مقیاس‌پذیر خواهد کرد. همچنین رابط کاربری یکپارچه را برای تمامی دامنه‌ها در تمامی مراکز ثبت ارائه می‌دهد که این ویژگی در سهولت استفاده کاربر بسیار مؤثر است.

 

میزبانی از دامنه‌های IR

به علت پشتیبانی پنل نمایندگی دامنه جدید از چند رجیسترار، این قابلیت برای نمایندگان مهیا شده است تا بر بستر ResellerAera بتوانند ثبت دامنه‌ IR. را انجام و مدیریت نمایند. لازم به ذکر است که این ویژگی در حال حاضر در مرحله تست داخلی قرار دارد و به زودی برای تمامی نمایندگان در دسترس قرار خواهد گرفت.

 

توسعه بومی سامانه

سامانه جدید نمایندگی توسط تیم تحقیق و توسعه IRPOWER توسعه داده شده است و از این رو تلاش می‌کند که بر اساس نیاز کاربران خود قدم بردارد. همچنین به علت بومی بودن سامانه و میزبانی آن توسط IRPOWER،‌ دغدغه حفظ اطلاعاتی مانند اطلاعات تماس مشتریان، اطلاعات مربوط به تاریخ انقضا دامنه‌ها و … که با از دسترس خارج شدن پنل مرکز ثبت به خطر می‌افتد از بین خواهد رفت. همچنین به علت متمرکز کردن چندین مرکز ثبت از پراکندگی اطلاعات و دشواری در بروز رسانی بروز رسانی آن‌ها جلوگیری می‌کند.

 

جمع‌بندی

در این مطلب سعی شد تا برخی از امکانات سامانه جدید نمایندگی معرفی گردد. همانطور که پیش‌تر نیز گفته شد، این سامانه به عنوان واسطی یکپارچه در تلاش است تا امکان فروش و مدیریت بهترین خدمات دامنه را برای کاربران خود مهیا کند. با توجه به توسعه بومی سامانه ResellerArea، در آینده نزدیک خدمات دیگر در حوزه میزبانی وب در اختیار کاربران عزیز قرار خواهد گرفت تا امکان ارایه کلیه خدمات میزبانی وب با نام خود و کسب درآمد بیشتر برای شما ایجاد شود.

ما مجموعه کاملی از لایسنس‌های مورد نیاز در زمینه میزبانی وب را گرد هم آورده ایم تا به سادگی بتوانید از نسخه قانونی بهترین نرم‌افزارهای مرتبط با میزبانی وب استفاده کنید. لایسنس های قابل ارائه شامل محبوب‌ترین پنل‌های مدیریت هاست مانند لایسنس سی پنل، سیستم عامل‌ تخصصی میزبانی وب CloudLinux، وب سرور قدرتمند LiteSpeed و … می‌باشد.

۵/۵ - (۴ امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

لطفا علاوه بر متن نظر، نام و ایمیل خود را نیز وارد کنید. (ایمیل شما منتشر نخواهد شد)