با خدمات هاست لینوکس آشنا شوید ...

هاست لینوکس بستری را جهت میزبانی وبسایت‌های توسعه داده شده با تکنولوژی‌های PHP/MySQL فراهم می‌کند. امروزه معروفترین سیستم‌های مدیریت محتوا مانند وردپرس بر پایه PHP/MySQL توسعه داده شده می‌شوند. این سرویس همچنین به علت قیمت مقرون به صرفه و امکانات متعددی که ارائه می‌دهد از محبوب ترین راهکارهای میزبانی سایت به شمار می‌آید.

هاست لینوکس چیست؟

هاست‌های لینوکس بر بستر توزیع‌های مختلف لینوکس از جمله CentOS و CloudLinux ایجاد می‌شوند. جهت سهولت در مدیریت وبسایت‌ها رابطه کاربری (پنل‌های مدیریت) گوناگونی جهت مدیریت هاست لینوکس ارائه شده است. که از جمله معروفترین آنها میتوان به cPanel و DirectAdmin اشاره کرد.
میزبانی وب لینوکس بستری را جهت میزبانی وبسایت‌های توسعه داده شده با تکنولوژی‌های PHP/MySQL مانند وردپرس و جوملا را فراهم می‌کند.

هاست وردپرس ابری ایران


میزبانی ابری وردپرس به صورت اختصاصی برای سیستم مدیریت محتوا وردپرس بهینه سازی شده است و منابع آنها به گونه‌ای مدیریت گردیده تا بالاترین سرعت بارگذاری را مهیا کند. میزبانی این سرویس‌ها بر روی بستر ابری و همچنین مدیریت دقیق توان پردازش سرور، موجب افزایش پایداری و حفظ اطلاعات می‌گردد.

هاست لینوکس ابری ایران


میزبانی سایت در بهترین دیتاسنترهای ایران در کنار بهره‌مندی از پنل مدیریت cPanel بر بستر زیر ساخت ابری موجب پایداری و کارایی بالایی می‌گردد. این سرویس برای میزبانی سیستم‌های مدیریت محتوای مختلف مانند وردپرس، جوملا و ... که با فناوری PHP/MySQL توسعه داده شدند، مناسب است.

هاست لینوکس ایران


میزبانی سایت بر بستر شبکه ایران باعث حداکثر کردن سرعت لود وب‌سایت برای مخاطبین داخل کشور سایت می‌گردد. ما با بهره‌گیری از قدرتمندترین سخت‌‌افزارهای روز دنیا و با میزبانی سرورها در پایدارترین دیتاسنترهای داخلی ترکیبی کم نظیر از کیفیت و قیمت مناسب را به ارمغان آورده ایم.

هاست لینوکس اروپا


میزبانی سایت شما در بهترین دیتاسنترهای اروپا در کنار بهره‌مندی از پنل مدیریت cPanel جهت مدیریت هاست موجب حداکثر کردن کارایی و پایداری می‌گردد. سرعت لود مناسب از ایران و دیگر نقاط جهان از ویژگی‌های این سرویس است.

هاست لینوکس ویژه


خدمات میزبانی ویژه مناسب وب‌سایت‌های پربازدید و پرمصرف است که نیازمند قدرت و منابع بیشتری هستند. در این سرویس وب‌سایت‌های میزبانی شده بر روی هر سرور بسیار محدود بوده و میزان پایداری و کیفیت سرویس‌ها در سطح بالایی قرار دارد.