با خدمات میزبانی وب آشنا شوید ...

میزبانی وب یا وب هاستینگ به مفهوم مکانی برای حفظ و نگهداری اطلاعات وب‌سایت است. سرویس‌های میزبانی وب از منظر سیستم عامل سرور میزبان به دو دسته هاست لینوکس و هاست ویندوز تقسیم می‌گردند که هر کدام ویژگی‌ها و کاربرد مخصوص به خود را دارا هستند.

هاست لینوکس چیست؟

هاست لینوکس بستری را جهت میزبانی وب‌سایت‌های توسعه داده شده با تکنولوژی‌های PHP/MySQL فراهم می‌کند. امروزه بسیاری از سیستم‌های مدیریت محتوا بر مبنای فناوری‌ها توسعه داده شده است که از جمله آنها میتوان به وردپرس، جوملا و ... اشاره کرد. هاست‌های لینوکس به علت قیمت مقرون به صرفه و امکانات متعددی که ارائه می‌دهد در حال حاضر از محبوبترین راهکارهای میزبانی وب‌سایت به شمار می‌آیند.

هاست ویندوز چیست؟

هاست ویندوز مکانی را برای سیستم‌های توسعه داده‌شده با زبان برنامه نویسی ASP.Net و پایگاه‌داده MSSQL مانند NopCommerce را بر روی سیستم عامل ویندوز سرور فراهم می‌کند. جهت تسهیل مدیریت هاست ویندوز، این سرویس با کنترل پنل پلسک به عنوان محبوب‌ترین و معروفترین پنل مدیریت سرور‌های ویندوزی ارائه می‌شود که امکانات زیادی را در دسترس کاربر خود جهت مدیریت هرچه بهتر سایت قرار می‌دهد.

ویژگی‌های خدمات میزبانی وب

پیکربندی آنی بعد از خرید

بعد از خرید سرویس مورد نظر به صورت خودکار و آنی در هر ساعتی از شبانه روز سرویس شما پیکربندی می‌گردد و در اختیار شما قرار می‌گیرد.


پنل مدیریت قدرتمند و کارآمد

بکارگیری معروفترین کنترل پنل‌های مدیریت هاست مانند cPanel، Plesk و DirectAdmin موجب حداکثر شدن سهلوت استفاده از امکانات هاست می‌گردد.


پشتیبانی مستمر

از ابتدای روند انتخاب، شما را تنها نخواهیم گذاشت و میتوانید دائما از خدمات مشاوره قبل از خرید و خدمات پشتیبانی فنی بعد از سفارش و خرید هاست برخوردار شوید.