با خدمات نمایندگی هاست لینوکس آشنا شوید ...

نمایندگی هاست لینوکس بستری را جهت فروش میزبانی وبسایت‌های توسعه داده شده با تکنولوژی‌های PHP/MySQL فراهم می‌کند. با کمترین سرمایه و بدون دانش فنی مدیریت سرور فعالیت خود در زمینه میزبانی وب را آغاز کنید

نمایندگی هاست لینوکس چیست؟

با استفاده از سرویس نمایندگی هاست لینوکس می توانید با کمترین سرمایه و بدون دانش فنی مدیریت سرور فعالیت خود در زمینه میزبانی وب را آغاز کنید. با تکیه بر خدمات پایدار و ایمن نمایندگی هاست لینوکس ما میتوانید بدون دغدغه‌های فنی کسب‌وکار خود را برپا کنید.
هاست‌های لینوکس بر بستر توزیع‌های مختلف لینوکس از جمله CentOS و CloudLinux ایجاد می‌شوند. جهت سهولت در مدیریت وبسایت‌ها رابطه کاربری (پنل‌های مدیریت) جهت مدیریت نمایندگی هاست لینوکس ارائه شده است. که از جمله معروفترین آنها میتوان به cPanel اشاره کرد.

نمایندگی هاست لینوکس ایران


نمایندگی فروش میزبانی وب لینوکس در بهترین دیتاسنترهای ایران، موجب می‌شود که با کمترین سرمایه و بدون دانش فنی فروش خدمات میزبانی لینوکس در ایران را آغاز کنید.

نمایندگی هاست لینوکس اروپا


میزبانی در بهترین دیتاسنترهای اروپا در کنار بهره‌مندی از پنل مدیریت cPanel جهت مدیریت هاست موجب حداکثر کردن کارایی و پایداری می‌گردد. با استفاده از سرویس نمایندگی هاست لینوکس می توانید خدمات بروز و ایمن میزبانی وب در اروپا را آغاز کنید.