irPowerWeb پانزده ساله شد!

irPowerWeb در ۱۵ اردیبهشت ماه سال ۱۳۸۴ به صورت رسمی فعالیت خود را در زمینه میزبانی وب و دامنه آغاز کرد و امروز پس از پشت سر گذاشتن چهارده سال فعالیت مستمر، وارد پانزدهمین سال فعالیت خود می شود. سالیان پر فراز و نشیب بسیاری را با وجود حمایت های شما همراهان گرامی پشت سرگذاشته ایم و خوشحالیم که با وجود برخی مسایل، همچنان پرقدرت به کار خود ادامه می دهیم و با کوله باری از تجربه، مصمم تر از گذشته مسیرمان را ادامه خواهیم داد.

در ادامه با چند خبر مهم و جشن تولد ۱۵ سالگی با ما همراه باشید.

از این پس با IRPOWER!

با شروع پانزدهمین سال فعالیت irPowerWeb تصمیم گرفتیم تا تغییراتی در نام خودمان داشته باشیم. از آنجایی که شما با نام IRPOWER ارتباط بهتری داشتید، به انتخاب شما احترام گذاشتیم و این نام را برای ادامه فعالیت خودمان در نظر گرفتیم. خانم ها و آقایان عزیز، لطفا از این پس ما را IRPOWER صدا کنید…!

در واقع IRPOWER همان irPowerWeb است که تنها کوتاه تر و چابک تر شده است. با این تغییر، از این پس به صورت تدریجی نام IRPOWER را جایگزین irPowerWeb می کنیم و به صورت کلی تمامی دسترسی های موجود را در آینده نزدیک بر روی دامنه IRPOWER.com ایجاد خواهیم کرد.

طراحی جدید وب‌سایت!

پس از تغییر نام، بر خود واجب دیدیم طراحی بهتر و چابک تری را در معرض دید شما عزیزان قرار دهیم. از این رو طراحی جدید خود را به منظور دسترسی بهتر به خدمات و محصولات مورد نظر ایجاد کردیم. در تلاشیم تا خدمات و امکانات متنوعی را بر روی طراحی جدید تقدیم حضورتان نماییم که رفته رفته این موارد به وب سایت جدید اضافه خواهد شد.

نظرسنجی

مانند همیشه، نظرات شما عزیزان همواره نقش تعیین کننده‌ای در انتخاب مسیرهای جدید و تغییرات پیش رو خواهد داشت. پس نظرات گرانبهای خود از طریق واحد “پیشنهادات و انتقادات” یا در شبکه های اجتماعی با ما به اشتراک بگذارید و ما را در یافتن بهترین مسیرها در جهت ارایه هرچه بهتر خدمات یاری فرمایید. ما نیز به پاس این لطف شما، هدایایی تقدیم حضورتان خواهیم نمود.

جشنواره تولد ۱۵ سالگی

فلسفه وجودی خودمان را مدیون حمایت ها و همراهی های شما عزیزان در تمامی سال های گذشته می دانیم. به پاس این همراهی و به مناسبت تولد ۱۵ سالگی IRPOWER، هدایای نقدی (تا ۱۵۰٬۰۰۰ تومان) و ۲۵٪ تخفیف برای شما عزیزان در نظر گرفته ایم.

برای شرکت در این جشنواره، لطفا شرایط زیر را با دقت مطالعه فرمایید. فرصت استفاده از این جشنواره بسیار کم است، پس فرصت را از دست ندهید…!

شرایط استفاده:

  • اعتبار این جشنواره تا پایان روز پنج شنبه ۱۹ اردیبهشت ماه تمدید شد!
  • به ۲۵ نفر اولی که شرایط جشنواره را رعایت کنند، تا ۱۰٬۰۰۰ برابر تعداد سال های همراهی آنها هدیه نقدی تعلق خواهد گرفت. به عنوان مثال در صورتی که ۱۵ سال ما را همراهی کرده اید، ۱۵۰٬۰۰۰ تومان هدیه به شما برای خرید محصولات (هاست، دامنه، سرور مجازی مانند سرور مجازی امریکا و SSL) ارایه خواهد شد.
  • به مابقی عزیزانی که ما را در این طرح همراهی می کنند، ۲۵٪ تخفیف جهت خرید محصولات اشاره شده در بالا هدیه تقدیم خواهد شد.
  • جهت شرکت در این جشنواره، فالو کردن پیج اینستاگرام، درج تعداد سال های همراهی (به صورت عدد) در بخش کامنت پست مربوطه الزامی است.
  • پس از کامنت کردن تعداد سال های همراهی به صورت عددی  (اعدادی بین ۱ الی ۱۵)، بایستی ایمیل آدرس ناحیه کاربری خود را از طریق دایرکت اینستاگرام برای ما ارسال فرمایید.
  • تعداد سال های عنوان شده در بخش کامنت بایستی با زمان ایجاد ناحیه کاربری شما یکسان باشد.
  • در صورتی که کمتر از یک سال از همراهی شما گذشته است، می توانید عدد ۱ را در بخش کامنت وارد نمایید.
  • هدایای نقدی و کوپن های تخفیف از روز شنبه (۲۱ اردیبهشت) به شما عزیزان تقدیم خواهد شد.
  • اعتبار استفاده از هدایا تنها ۱ ماه خواهد بود. همچنین امکان دریافت هدایای نقدی وجود نخواهد داشت.
۴.۸/۵ - (۱۶۸ امتیاز)