با خدمات سرور مجازی آشنا شوید ...

سرور مجازی با نام اختصاری VPS با ارائه دسترسی‌ کاربر کامل به سیستم عامل همچون سرورهای اختصاصی نهایت انعطاف پذیری را به ارمغان می‌آورد. همچنین این سرویس به علت ارائه دسترسی‌های بسیار نزدیک به سرور اختصاصی ولی با قیمت مقرون نسبت به آن‌ها از محبوبیت بیشتری برخوردار است.

سرور مجازی لینوکس چیست؟

سرورهای مجازی دارای سیستم عامل ایزوله شده برای هر کدام از سرورهای مجازی می‌باشد. به همین منظور دسترسی کامل و انعطاف پذیری زیادی را برای کاربر خود مهیا می‌کند. بهره‌گیری از مجازی ساز XEM/KVM سرورهای مجازی لینوکس امن و پایدار را با منابع اختصاصی به ارمغان آورده است.

سرور مجازی لینوکس ایران


سرورهای مجازی دارای سیستم عامل و محیط ایزوله شده برای هر کدام از سرورها هستند. به همین جهت دسترسی کامل و انعطاف پذیری زیادی را برای کاربر خود مهیا می‌کند. سرورهای مجازی بر بستر هارد‌ها پر سرعت SSD سرعت بالا را به همراه پایداری برای شما به ارمغان می‌آورد.

سرور مجازی لینوکس ابری اروپا


سرورهای مجازی دارای سیستم عامل و محیط ایزوله شده برای هر کدام از سرورها هستند. به همین جهت دسترسی کامل و انعطاف پذیری زیادی را برای کاربر خود مهیا می‌کند. سرورهای مجازی ابری با بکارگیری سیستم ذخیره سازی Ceph بر بستر هارد‌ها پر سرعت NVMe سرعت بالا را به همراه گارانتی سطح دسترسی ۹۹.۹% ارائه می‌کند.

سرور مجازی لینوکس آمریکا


سرورهای مجازی دارای سیستم عامل و محیط ایزوله شده برای هر کدام از سرورها هستند. به همین جهت دسترسی کامل و انعطاف پذیری زیادی را برای کاربر خود مهیا می‌کند. بهره‌گیری از مجازی ساز KVM سرورهای مجازی امن و پایداری را با منابع اختصاصی به ارمغان آوردن است.