با خدمات نمایندگی هاست ویندوز آشنا شوید ...

نمایندگی هاست ویندوز بستری را جهت فروش میزبانی وبسایت‌های توسعه داده شده با تکنولوژی‌های PHP/MySQL فراهم می‌کند. با کمترین سرمایه و بدون دانش فنی مدیریت سرور فعالیت خود در زمینه میزبانی وب را آغاز کنید

نمایندگی هاست ویندوز چیست؟

با استفاده از سرویس نمایندگی هاست ویندوز می توانید با کمترین سرمایه و بدون دانش فنی مدیریت سرور فعالیت خود در زمینه میزبانی وب را آغاز کنید. با تکیه بر خدمات پایدار و ایمن نمایندگی هاست ویندوز ما میتوانید بدون دغدغه‌های فنی کسب‌وکار خود را برپا کنید.
هاست‌های ویندوز Windows Server ایجاد می‌شوند. جهت سهولت در مدیریت وبسایت‌ها رابطه کاربری (پنل‌های مدیریت) جهت مدیریت نمایندگی هاست ویندوز ارائه شده است. که از جمله معروفترین آنها میتوان به Plesk اشاره کرد.

نمایندگی هاست ویندوز ایران


نمایندگی فروش میزبانی وب ویندوز در بهترین دیتاسنترهای ایران، موجب می‌شود که با کمترین سرمایه و بدون دانش فنی فروش خدمات میزبانی ویندوز در ایران را آغاز کنید.

نمایندگی هاست ویندوز اروپا


میزبانی در بهترین دیتاسنترهای اروپا در کنار بهره‌مندی از پنل مدیریت Plesk جهت مدیریت هاست موجب حداکثر کردن کارایی و پایداری می‌گردد. با استفاده از سرویس نمایندگی هاست ویندوز می توانید خدمات بروز و ایمن میزبانی وب در اروپا را آغاز کنید.