با خدمات لایسنس آشنا شوید ...

ما مجموعه کاملی از لایسنس‌های مورد نیاز در زمینه میزبانی وب را گرد هم آورده ایم تا به سادگی بتوانید از نسخه قانونی بهترین نرم‌افزارهای مرتبط با میزبانی وب استفاده کنید. لایسنس های قابل ارائه شامل محبوب‌ترین پنل‌های مدیریت هاست مانند cPanel، سیستم عامل‌ تخصصی میزبانی وب CloudLinux، وب سرور قدرتمند LiteSpeed و … می‌باشد.

لایسنس قانونی cPanel

سی پنل، محبوبترین کنترل پنل تجاری جهت مدیریت میزبانی وب بر بستر لینوکس است که دارای امکانات فراوان و رابط کاربری بسیار کارآمد است.

از جمله امکاناتی که سی پنل در اختیار کاربران قرار میدهد میتوان به امکانات کامل مدیرت میزبانی وب بر بستر لینوکس، مدیریت فایل (File Manager) قدرتمند، امکان ارائه نسخه‌های متعدد PHP، امکانات کامل مدیریت پست الکترونیکی، و مدیریت بک آپ اشاره کرد.

کنترل پنل سی پنل اساسا برای شرکت‌های میزبانی وب طراحی شده است. این پنل امکاناتی مدیریتی فراوانی از جمله امکان ارائه نمایندگی فروش میزبانی وب، مدیریت پیکربندی سرور، ابزارهای متعدد نظارت و ... را میسر کرده است.

لایسنس هزینه
خرید لایسنس سی پنل سرور مجازی (Cloud) شروع از
۶۵۰,۰۰۰ تومان
ماهانه
خرید
خرید لایسنس سی پنل سرور اختصاصی (Metal) شروع از
۱,۳۹۰,۰۰۰ تومان
ماهانه
خرید
cPanel
به علت تحریم ایران توسط شرکت cPanel امکان استفاده از لایسنس‌های این شرکت بر روی سرورهای ایران و یا سرورهای که دامنه ملی به عنوان hostname آنها تنظیم شده باشد وجود ندارد.

لایسنس قانونی DirectAdmin

دایرکت ادمین یکی از کنترل پنل‌های محبوب مدیریت میزبانی وب بر بستر لینوکس است که بخاطر سادگی رابط کاربری و قیمت مقرون بصرفه طرفداران زیادی دارد.

از جمله امکاناتی که دایرکت ادمین در اختیار کاربران قرار میدهد میتوان به امکانات متنوع مدیریت میزبانی وب لینوکس، مدیریت فایل، پست الکترونیکی و ... اشاره کرد.

کنترل پنل دایرک ادمین دارای امکاناتی مدیریتی نظر امکان ارائه دسترسی نمایندگی فروش، مدیریت بک آپ و ... است که این پنل را به عنوان راهکاری مناسب جهت رفع نیازهای کاربران در سطوح مختلف بدل کرده است.

لایسنس هزینه
خرید لایسنس دایرکت ادمین ۷۵,۰۰۰ تومان
ماهانه
خرید
DirectAdmin
به علت ماهیت کانادایی شرکت دایرکت ادمین و عدم تحریم ایران، این کنترل پنل مناسب استفاده بر روی سرورهای ایران است.

لایسنس قانونی CloudLinux

سیستم عامل کلود لینوکس با هدف پیاده سازی و مراقبت از پایداری سرور در میزبانی وب به بازار وارد شد. کلود لینوکس با ارائه نوآوری هایی مانند LVE جهت محدود سازی منابع مصرفی هر وب‌سایت، CageFS جهت بهبود امنیت و ثبات در تلاش میکند تا پایداری و امنیت سرور را ارتقا بخشد.

این سیستم عامل با تمامی کنترل پنل‌های معروف و محبوب میزبانی وب از جمله سی‌پنل، دایرکت ادمین و پلسک سازگار است و امکان فروش منابع سرور را به شکل بهتری امکان پذیر می‌کند.

این سیستم عامل دارای رابط کاربری جهت مدیریت و نظارت هرچه بهتر است که امکان مدیریت منابع مصرفی را به سادگی میسر می‌کند.

لایسنس هزینه
خرید لایسنس کلود لینوکس ۳۹۹,۰۰۰ تومان
ماهانه
خرید
CloudLinux
به علت تحریم ایران توسط شرکت CloudLinux امکان استفاده از لایسنس‌های این شرکت بر روی سرورهای ایران و یا سرورهای که دامنه ملی به عنوان hostname آنها تنظیم شده باشد وجود ندارد.

لایسنس قانونی LiteSpeed

لایت اسپید بی شک یکی از بهترین و معروفترین وب سرورهای موجود در جهان است. لایت اسپید وب سروری است که بر پایه عملکرد و سرعت بالا طراحی شده است و به راحتی میتواند جایگزین وبسرور آپاچی شود.

بررسی‌ها نشان می‌دهد در صورت پیکربندی مناسب این وب سرور، میتواند ظرفیت سرور را ۲ برابر بیشتر از حالتی که سرور از آپاچی استفاده می‌کند افزایش دهد.

وب سرور لایت اسپید با ماژول‌های رایج و پر کاربرد آپاچی مانند mod_rewrite و mod_security سازگار بوده و به خوبی با کنترل پنل‌های محبوب سازگار است.

لایسنس هزینه
خرید LiteSpeed Site Owner ۳۱۹,۰۰۰ تومان
ماهانه
خرید
خرید LiteSpeed Site Owner Plus ۵۲۰,۰۰۰ تومان
ماهانه
خرید
خرید LiteSpeed Web Host Lite ۷۸۰,۰۰۰ تومان
ماهانه
خرید
خرید LiteSpeed Web Host Essential ۱,۱۰۰,۰۰۰ تومان
ماهانه
خرید
خرید LiteSpeed Web Host Professional ۱,۳۹۹,۰۰۰ تومان
ماهانه
خرید
خرید LiteSpeed Web Host Enterprise ۱,۹۵۰,۰۰۰ تومان
ماهانه
خرید
خرید LiteSpeed Web Host Elite ۲,۸۳۰٬۰۰۰ تومان
ماهانه
خرید
Litespeed
به علت آمریکایی بودن شرکت Litespeed استفاده از لایسنس‌های این شرکت بر روی سرورهای ایران توصیه نمی‌شود با این حال در این لحظه محدودیتی از این بابت وجود ندارد.