تخفیفات داغی را برای ایام گرم تابستان درنظر گرفته‌ایم که شما را هیجان زده خواهد کرد!

پس از معرفی کنترل پنل اختصاصی دامنه ResellerArea و استقبال شما عزیزان، به کمک یکی از ویژگی های این کنترل پنل، جشنواره تخفیفی بزرگی برای نمایندگان دامنه تدارک دیده ایم.
در این جشنواره تخفیف های بی نظیری بر روی پسوندهای محبوب دامنه در نظر گرفته شده است. جشنواره تا ساعت ۱۱ روز ۷ مهر ۱۳۹۸ برقرار خواهد بود.

آیا هنوز سرویس نمایندگی دامنه خریداری نکرده‌اید؟ همین حالا سفارش دهید!

(برای مشاهده ستون‌های جدول آن را به راست بکشید)

پسوند

ثبت

انتقال

تمدید

.com

۹۰,۰۰۰

۱۰۸٬۰۰۰

۱۱۰٬۰۰۰

.net

۱۱۵٬۰۰۰

۱۱۵٬۰۰۰

۱۵۰٬۰۰۰

یکساله .ir

۴,۰۰۰

۴٬۰۰۰

۴٬۰۰۰

پنج ساله .ir

۱۲,۰۰۰

۱۲٬۰۰۰

۱۲٬۰۰۰

.info

۴۳٬۰۰۰

۱۵۰٬۰۰۰

۱۷۰٬۰۰۰

.org

۱۲۵,۰۰۰

۱۴۰,۰۰۰

۱۵۲٬۰۰۰


  • در جدول فوق کلیه قیمت‌ها برحسب تومان نمایش داده شده است.
  • تخفیف‌های ثبت و انتقال دامنه‌ها تنها برای درخواست‌های یکساله در نظر گرفته خواهد شد.
  • کلیه تخفیف‌های در نظر گرفته شده تنها در سامانه نمایندگی دامنه (ResellerArea) قابل استفاده خواهد بود.
  • جهت بهره‌مندی از قیمت‌های فوق نیاز به استفاده از کد تخفیف نمی‌باشد و تنها کافی است دامنه‌ها از طریق ResellerArea ثبت، منتقل یا تمدید گردد.
  • با توجه به نوسانات نرخ ارز، قیمت های فوق تنها در زمان ثبات نرخ ارز معتبر خواهد بود.

با سامانه جدید نمایندگی دامنه (ResellerArea) آشنا شوید!

  • پنل قدرتمند
  • سریع
  • امکانات نمایندگی
  • یکپارچه
  • اتصال به WHMCS

پنل جدید نمایندگی دامنه ResellerArea با بهره‌گیری از تجارب ۱۵ ساله ارایه خدمات دامنه، به صورت بومی توسط IRPOWER ایجاد شده است. این پنل توانسته است با یکپارچه کردن تمامی نیازهای نمایندگان، گامی مهم در جهت افزایش سهولت دسترسی نمایندگان به دامنه‌ها بردارد.

در توسعه پنل ResellerArea سعی شده است که سرعت بارگذاری در بالاترین سطح خود قرار گیرد تا لذت کار با رابط کاربری را برای کاربر نهایی دوچندان کند. علاوه بر رابط کاربری، API قدرتمند و سریعتری در اختیار نمایندگان قرار داده شده است تا امکان اتصال سریع و پایداری را در کنار امکانات کامل دامنه ایجاد شود.

سامانه ResellerArea دارای امکانات متعددی از جمله امکان ارائه پنل مستقیم به کاربر نهایی دامنه، ایجاد زیر نماینده و همچنین سیستم Branding جهت ارتقا سطح کارایی برای نمایندگان است.

ویژگی منحصر به فرد سامانه جدید نمایندگی مجتمع کردن دامنه‌های چندین مرکز ثبت در یک رابط کاربری واحد است. این مهم علاوه بر تسهیل ارتباط کاربر نهایی با سامانه، به ارائه خدمات دامنه با بهترین نرخ کمک می‌کند. همچنین به کمک یک پنل یکپارچه، در صورت ایجاد تغییرات در رجیسترارهای همکار، شاهد از دست رفتن اطلاعات کاربران و دامنه ها نخواهیم بود!

سامانه جدید نمایندگی بر بستر API سریع و قدرت خود، ماژول اتصال دهنده خود برای سیستم محبوب WHMCS را ارائه می‌کند که به واسطه آن نمایندگان بتوانند سامانه جدید را با وب‌سایت خود یکپارچه کنند.

تصاویری از سامانه جدید نمایندگی