ساخت ایمیل در کنترل پنل cPanel

 

در این عصر و زمان ، حساب ایمیل حضوری همه جانبه در زندگی ما دارد. اگر مواد غذایی خریداری می کنید ، ممکن است نیاز باشید که یک آدرس ایمیل برای تخفیف به آنها  ارائه دهید. فروشگاه اینترنتی ، دانشگاه ، پزشک ، یک رستوران مورد علاقه شما یا حتی سالن بدنسازی می خواهند که آدرس ایمیل شما را داشته باشند تا بتوانند برای ارائه اطلاعات یا تبلیغات به شما دسترسی پیدا کنند. با حضور تلفن هوشمند امروزه همه ما ، تقریباً ارتباط مستقیم با ایمیل خود داریم و در هر مکانی که تلفن شما بتواند به اینترنت وصل شود شما به ایمیل خود دسترسی دارید.در ادامه توضیح خواهیم داد که چطور می‌توانید از طریق کنترل پنل هاست سی پنل (cPanel) خود یک اکانت ایمیل بسازید. لطفا با ما همراه باشید.

 

برای ایجاد ایمیل در cPanel، لطفا از طریق مراحل زیر اقدام نمایید.

۱) با استفاده از مقاله آموزشی نحوه ورود به کنترل پنل cPanel  وارد کنترل پنل هاست خود شوید
۲) در بخش Email، گزینه Email Accounts را برگزینید.
نحوه ایجاد ایمیل
۳) فیلدهای موجود در این قسمت را طبق راهنمای زیر تکمیل فرمایید:
Email: نام اکانت ایمیل دلخواه خود را وارد نمایید.نام کاربری را که می خواهید استفاده کنید وارد کنید. نام دامنه براساس دامنه ای که انتخاب کرده اید به طور خودکار اضافه می شود. توجه داشته باشید که در  نام کاربری فقط می‌توانید از حرف (a-z)، عدد (9-0‎)، و نقطه (.) استفاده کنید .نام کاربر فقط می تواند تا 64 نویسه باشد.
Password: رمز عبور مورد نظر را وارد نمایید.گزینه رمز عبور نیز دارای یک گزینه Generate است که به شما امکان می دهد به طور تصادفی یک رمز عبور امن ایجاد کنید.
(Password(again: رمز عبور خود را مجددا وارد نمایید.
Mailbox Quota: فضای مورد نیاز جهت اختصاص به ایمیل اکانت را وارد کنید. دقت کنید که در صورتی که فضای مورد نظر از اطلاعات پر شود، دیگر ایمیلی دریافت نخواهید کرد.
نحوه ایجاد ایمیل اکانت
چنانچه، تمایل به اعمال محدودیت خاصی در مورد فضا ندارید، گزینه Unlimited را فعال نمایید.

۴) و در نهایت گزینه Create Accont
 را بزنید.
۵) حال، به منظور دسترسی به کنترل پنل ایمیل، از طریق راهنمای موجود در اینجا، اقدام فرمایید.

 

در صورتی که هاست ندارید و تمایل به خرید هاست cPanel را دارید،  می توانید از سرویس های هاست پرقدرت IRPOWER استفاده کنید .

در صورت وجود هرگونه سوال یا ابهامی می‌توانید با ما در تماس باشید.

4.2/5 - (6 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

لطفا علاوه بر متن نظر، نام و ایمیل خود را نیز وارد کنید. (ایمیل شما منتشر نخواهد شد)